Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  VELKÝ NÁVRAT

  NEUVĚŘITELNÉ! Gottův koncert během dvou hodun vyprodán!

  21.04.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott se konečně i po velké kritice ze strany fanoušků rozhodl udělat velký koncert. Lucerna to sice nebude, jak možná mnozí čekali, ale stovky lidí se na svůj idol a jeho hosty přijdou podívat. Je to až neuvěřitelné, ale tato akce byla behem dnešních dvou hodin zcela vyprodána.

  Gott plakát lupa
  Karel Gott se už na své fanoušky moc těší! | Archiv

  První řady stojí 2 199 a 1 499 korun. Tahle místa byla během hodiny vyprodaná. Proto, kdo chce Karla Gotta spolu s Petrem Kolářem, Evou Pilarovou, Ilonou Csákovou či Dashou vidět, má už smůlu. Chvíly byly volné ještě vstupenky za 759 a 499 korun.Ty ale během další hodiny taky zmizely!

   

  „Zájem byl opravdu nebývalé obrovský. Tohle jsme tu snad ještě nezažili," přiznali lidé z divadla a předprodeje! 

   

  „Po nedobrovolné pauze, která byla způsobena mými zdravotními problémy, cítím, že prožívám jakýsi restart. Vracím se na pódia, za svými příznivci,“ řekl Karel Gott a už teď se těší na 31. května do pražské Hybernie.  

  Karel Gott vystoupí 31. května na svém velkém koncertě v pražské Hybernii!
   

   

  „Přál jsem si, aby můj návrat byl postupný. Prostě jsem nechtěl přepálit startovní čáru. Po dlouhé zpěvácké cestě a nespočtu velkých koncertů ve sportovních halách, jsem se proto po pětapadesáti letech vrátil na malé pódium, do Malostranské besedy. V květnu mě čeká Divadlo Hybernia a kdo ví, kam se posunu třeba příští rok. Prostě jsem still alive (takzvaně naživu) ač stár, představte si, stále žiju,“ dodal pro Aha Karel Gott.

   

  Koncert mu odmoderuje Libor Bouček. A už nyní je jasné, že to bude akce letošního jara. Jen musí být Mistr v pořádku a nesmí ho potkat třeba jarní viróza. Stále ještě nemá imunitu tak úplně v pořádku po léčbě onkologického onemocnění. Přesto se prý cítí skvěle a na své fanoušky se moc těší.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...