Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ NÁVRAT

  NEUVĚŘITELNÉ! Gottův koncert během dvou hodun vyprodán!

  21.04.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott se konečně i po velké kritice ze strany fanoušků rozhodl udělat velký koncert. Lucerna to sice nebude, jak možná mnozí čekali, ale stovky lidí se na svůj idol a jeho hosty přijdou podívat. Je to až neuvěřitelné, ale tato akce byla behem dnešních dvou hodin zcela vyprodána.

  Gott plakát lupa
  Karel Gott se už na své fanoušky moc těší! | Archiv

  První řady stojí 2 199 a 1 499 korun. Tahle místa byla během hodiny vyprodaná. Proto, kdo chce Karla Gotta spolu s Petrem Kolářem, Evou Pilarovou, Ilonou Csákovou či Dashou vidět, má už smůlu. Chvíly byly volné ještě vstupenky za 759 a 499 korun.Ty ale během další hodiny taky zmizely!

   

  „Zájem byl opravdu nebývalé obrovský. Tohle jsme tu snad ještě nezažili," přiznali lidé z divadla a předprodeje! 

   

  „Po nedobrovolné pauze, která byla způsobena mými zdravotními problémy, cítím, že prožívám jakýsi restart. Vracím se na pódia, za svými příznivci,“ řekl Karel Gott a už teď se těší na 31. května do pražské Hybernie.  

  Karel Gott vystoupí 31. května na svém velkém koncertě v pražské Hybernii!
   

   

  „Přál jsem si, aby můj návrat byl postupný. Prostě jsem nechtěl přepálit startovní čáru. Po dlouhé zpěvácké cestě a nespočtu velkých koncertů ve sportovních halách, jsem se proto po pětapadesáti letech vrátil na malé pódium, do Malostranské besedy. V květnu mě čeká Divadlo Hybernia a kdo ví, kam se posunu třeba příští rok. Prostě jsem still alive (takzvaně naživu) ač stár, představte si, stále žiju,“ dodal pro Aha Karel Gott.

   

  Koncert mu odmoderuje Libor Bouček. A už nyní je jasné, že to bude akce letošního jara. Jen musí být Mistr v pořádku a nesmí ho potkat třeba jarní viróza. Stále ještě nemá imunitu tak úplně v pořádku po léčbě onkologického onemocnění. Přesto se prý cítí skvěle a na své fanoušky se moc těší.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...