Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRSNÝ NÁZOR

  Strašně naštvaný Petr Štěpánek kvůli Bohémě: Česká televize se zbláznila!

  21.04.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká televize se asi zbláznila! To si myslí herec Petr Štěpánek! Důvodem je nedávno odvysílaný seriál Bohéma, mapující československý film za první republiky a během druhé světové války. Nejvíce však mu vadí to, jak tvůrci zobrazili jeho otce Zdeňka Štěpánka!

  Štěpánek Petr lupa
  Petr Štěpánek je naštvaný na Českou televizi kvůli seriálu Bohéma! | Profimedia

  Petr Štěpánek, který hraje v Ohnivém kuřeti nebo v Ordinaci v růžové zahradě, se poprvé od uvedení k seriálu vyjádřil. Hlavně k tomu, co tvůrci udělali s postavou jeho otce.

   

  .„Snažil jsem se na to dívat alespoň částečně. Přiznám se, že tolik lží a tolik smutku, co na mě z toho vylezlo, to jsem snad v životě nezažil,“ svěřil se v Českém rozhlase.  

  Herec Petr Štěpánek je naštvaný na ČT, jak v Bohémě ztvárnila jeho otce Zdeňka!
   

   

  To, jakou formou televize prezentovala Zdeňka Štěpánka, ale i další postavy, znechutilo i hercovy sestry -herečky Janu Štěpánkovou (82) a režisérku Kristinu Taberyovou (65).

   

  „Mně přijde, že se Česká televize zbláznila. Psát něco nebo snažit se postihnout dobu a kulturní frontu v určité etapě a zapomenout na to, že ještě žijí potomci, kteří by se k tomu mohli vyjádřit, to mě prostě vyhazuje,“ řekl Petr Štěpánek, který nechápe, proč se tvůrci více nedrželi faktů, neporadili se s potomky a pamětníky.

   

  „Jsou tam věci, které táta nikdy v životě nemohl udělat, a situace, do kterých se nikdy nemohl dostat. Oni udělají něco, co je pro mě absolutně nepřijatelné, odvysílají to v hlavním vysílacím čase a ještě se tváří, že je to geniální,“ dodal ve veřejnoprávním rozhlase Štěpánek na adresu týmu režiséra Roberta Sedláčka. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...