Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  DRSNÝ NÁZOR

  Strašně naštvaný Petr Štěpánek kvůli Bohémě: Česká televize se zbláznila!

  21.04.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká televize se asi zbláznila! To si myslí herec Petr Štěpánek! Důvodem je nedávno odvysílaný seriál Bohéma, mapující československý film za první republiky a během druhé světové války. Nejvíce však mu vadí to, jak tvůrci zobrazili jeho otce Zdeňka Štěpánka!

  Štěpánek Petr lupa
  Petr Štěpánek je naštvaný na Českou televizi kvůli seriálu Bohéma! | Profimedia

  Petr Štěpánek, který hraje v Ohnivém kuřeti nebo v Ordinaci v růžové zahradě, se poprvé od uvedení k seriálu vyjádřil. Hlavně k tomu, co tvůrci udělali s postavou jeho otce.

   

  .„Snažil jsem se na to dívat alespoň částečně. Přiznám se, že tolik lží a tolik smutku, co na mě z toho vylezlo, to jsem snad v životě nezažil,“ svěřil se v Českém rozhlase.  

  Herec Petr Štěpánek je naštvaný na ČT, jak v Bohémě ztvárnila jeho otce Zdeňka!
   

   

  To, jakou formou televize prezentovala Zdeňka Štěpánka, ale i další postavy, znechutilo i hercovy sestry -herečky Janu Štěpánkovou (82) a režisérku Kristinu Taberyovou (65).

   

  „Mně přijde, že se Česká televize zbláznila. Psát něco nebo snažit se postihnout dobu a kulturní frontu v určité etapě a zapomenout na to, že ještě žijí potomci, kteří by se k tomu mohli vyjádřit, to mě prostě vyhazuje,“ řekl Petr Štěpánek, který nechápe, proč se tvůrci více nedrželi faktů, neporadili se s potomky a pamětníky.

   

  „Jsou tam věci, které táta nikdy v životě nemohl udělat, a situace, do kterých se nikdy nemohl dostat. Oni udělají něco, co je pro mě absolutně nepřijatelné, odvysílají to v hlavním vysílacím čase a ještě se tváří, že je to geniální,“ dodal ve veřejnoprávním rozhlase Štěpánek na adresu týmu režiséra Roberta Sedláčka. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...