Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STÁRNOUCÍ LEGENDY

  Smutné: Zraněný Jiří Suchý a nemohoucí major Zeman Brabec!

  20.04.2017 12:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Dvě herecké legendy to ve svém věku nemají lehké. Jiří Suchý a Vladimír Brabec dobře vědí, co je to stáří. I když mají vzhledem ke svému věku nárok, přeci jen byli doposud štramáci. Jenže teď se bohužel staly věci, které jim ničí život!

  Brabec, Suchý lupa
  Vladimír Brabec i Jiří Suchý upadli a zatímco jeden je v nemocnici, druhý zraněn zůstal doma! | Archiv

  Jiří Suchý, semaforská legenda, kterému je už 85 let, se podle informací Bleskove.cz zranil, když doma upadl. „Jde o zraněnou kyčel, je prý doma. Zda to má jen naražené nebo naštípnuté, nevím. Ale zrušil své závazky," řekl dobře informovaný zdroj.

   

  Přitom doposud hraje, režíruje, chodí s Jitkou Molavcovou na společenské akce. Jeho stav by neměl být nikterak vážný, ale přeci jen kvůli svému věku musí být na sebe opatrný!  

  Jiří Suchý si zranil kyčel při pádu doma a doma upadl i herec Vladimír Brabec!
   

   

  To pověstný Major Zeman (82), tedy herec Vladimír Brabec, je na tom hůře. Nedávno upadl doma, ve svém bytě, v domě u své dcery, která se o něj stará a celých 16 hodin byl na zemi. Nemohl se dostat k telefonu a neměl jak si zavolat pomoc. Byl dehydrovaný a vysílený.

   

  Našly ho vnučky, ty mu pomohly vstát, a když zjistily, že se nezranil, daly ho do postele, aby si odpočinul. Pak jej společně s dcerou herecké legendy odvezly k lékaři na vyšetření. Zůstal v nemocnici na pozorování. 

   

  Až se dostane zpět domů, jeho rodina zajistí, aby měl 24hodinovou službu, alespoň formou "chůvičky" či pohybového čidla, které okamžitě při prudké změně polohy, přivolají pomoc.

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...