Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÝ PÁR

  Tohle je schizofrenie? Dáda už zase s Felixem vrkají jako dvě hrdličky!

  19.04.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Je to taková schizofrenie nebo jen komedie pro lidi? Jak jinak chápat vztah zpěvačky Dády Patrasové a jejího stále ještě manželka, saxofonisty Felixe Slováčka! Po rodinných bojích a skoro rozvodu už spolu zase vrkají jako dvě hrdličky!

  Patrasová Slováček lupa
  Dáda Patrasová s Felixem Slováčkem jsou už zase spolu! | Profimedia

  On ji prý k smrti ponížil, ona byla prý hysterka. On si našel o mnoho let mladší milenku, ona milence. Chvílemi se nemohli ani vystát, teď se ale zdá, že Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou zase spolu. A že se možná i usmířili. Že by starý kocour pustil výtvarnici Lucii Gelemovou k vodě?

   

  Překvapená byla i jejich dcera Anička Slováčková. Ta byla se svým přítelem Filipem Papežem na dovolené v Thajsku a když se vrátila, čekali na ni na letišti oba rodiče.    

  Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou už prý zase spolu a vypadá to, že krize je zažehnána!
   

   

  „Na veřejnosti jsou zase spolu a vypadá to, že jsou v pohodě. Dáda se na Felixe usmívá, on ji pomalu svléká očima. A dokonce prý snad zase žijí intimním životem. Tak bylo by to jedině dobře, ale proč to divadlo doposud pro lidi...?," ptá se jeden z jejich rodinných přátel. 

   

  Možná, že si Felix Slováček uvědomil, o co všechno by rozvodem přišel. Jeho žena možná asi pochopila, že její muž musel na tyhle věci přijít sám. Kdo ví...? 

   

  Někteří lidé z okolí slavného páru si ale myslí, že je to všechno zase jenom na chvíli a po čase se to vrátí do starých kolejí. Tak se snad necháme překvapit, protože u tohoto páru si situaci netroufne odhadnout nikdo! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...