Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  DIVNÝ PÁR

  Tohle je schizofrenie? Dáda už zase s Felixem vrkají jako dvě hrdličky!

  19.04.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Je to taková schizofrenie nebo jen komedie pro lidi? Jak jinak chápat vztah zpěvačky Dády Patrasové a jejího stále ještě manželka, saxofonisty Felixe Slováčka! Po rodinných bojích a skoro rozvodu už spolu zase vrkají jako dvě hrdličky!

  Patrasová Slováček lupa
  Dáda Patrasová s Felixem Slováčkem jsou už zase spolu! | Profimedia

  On ji prý k smrti ponížil, ona byla prý hysterka. On si našel o mnoho let mladší milenku, ona milence. Chvílemi se nemohli ani vystát, teď se ale zdá, že Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou zase spolu. A že se možná i usmířili. Že by starý kocour pustil výtvarnici Lucii Gelemovou k vodě?

   

  Překvapená byla i jejich dcera Anička Slováčková. Ta byla se svým přítelem Filipem Papežem na dovolené v Thajsku a když se vrátila, čekali na ni na letišti oba rodiče.    

  Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou už prý zase spolu a vypadá to, že krize je zažehnána!
   

   

  „Na veřejnosti jsou zase spolu a vypadá to, že jsou v pohodě. Dáda se na Felixe usmívá, on ji pomalu svléká očima. A dokonce prý snad zase žijí intimním životem. Tak bylo by to jedině dobře, ale proč to divadlo doposud pro lidi...?," ptá se jeden z jejich rodinných přátel. 

   

  Možná, že si Felix Slováček uvědomil, o co všechno by rozvodem přišel. Jeho žena možná asi pochopila, že její muž musel na tyhle věci přijít sám. Kdo ví...? 

   

  Někteří lidé z okolí slavného páru si ale myslí, že je to všechno zase jenom na chvíli a po čase se to vrátí do starých kolejí. Tak se snad necháme překvapit, protože u tohoto páru si situaci netroufne odhadnout nikdo! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...