Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MISTROVY VELIKONOCE

  Gott poslal fanouškům tenhle vzkaz! Jak na tom tedy je?

  18.04.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott nepřestává překvapovat. Chvílemi se zdá, že na tom zdravotně není nejlépe, pak zase posílá pozdravy z různých koutů světa. Jako teď, kdy se ukázal fanouškům z Rakouska, kde s rodinou strávil Velikonoce.

  Gott Karel lupa
  Takhle Karel Gott pozdravil fanoušky z rakouských Tyrol! | Facebook

  Lehce pohublý, zato na hlavě s kšticí a úsměvem na tváři. Tak vypadal pozdrav pro jeho příznivce na Facebooku z rakouských Tyrol. Zde strávil jarní svátky a evidentně mu to prospělo. I když zima tam je nejspíš větší než u nás!

   

  „Moji milí, krásné Velikonoční pondělí vám přeji z rakouských Tyrol a ať vám chladné počasí neubere na dobré náladě,“ napsal Karel Gott, který vypadá, že je na tom dobře. A to přesto, že jeho tchýně fanouškům oznámila, že Mistr už nebude podpiskarty opatřovat osobním věnováním, ale jen na ně dá svůj autogram. Protože to prý už nezvládá.  

  Karel Gott s rodinou trávil Velikonoce v rakouských Tyrolech, odkud fanouškům poslal pozdrav!
   

   

  Na výlety vyráží Gott velmi rád. Neměl na to celé roky moc času při svém zápřahu. Nyní je více v klidu a cestuje. A protože je v německy mluvících zemích snad ještě populárnější než doma, je evidentní, že se o něj v Rakousku starají jako o krále. 

   

  V romantické tyrolské vesnici se ubytoval s rodinou v hotelu a strávil tu s manželkou Ivanou a dvěma dcerami velikonoční svátky. No, co více si přát než takovouhle romantiku... Tak snad to zpěvákovi dodá energii a bude na tom čím dál lépe. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...