Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  MISTROVY VELIKONOCE

  Gott poslal fanouškům tenhle vzkaz! Jak na tom tedy je?

  18.04.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott nepřestává překvapovat. Chvílemi se zdá, že na tom zdravotně není nejlépe, pak zase posílá pozdravy z různých koutů světa. Jako teď, kdy se ukázal fanouškům z Rakouska, kde s rodinou strávil Velikonoce.

  Gott Karel lupa
  Takhle Karel Gott pozdravil fanoušky z rakouských Tyrol! | Facebook

  Lehce pohublý, zato na hlavě s kšticí a úsměvem na tváři. Tak vypadal pozdrav pro jeho příznivce na Facebooku z rakouských Tyrol. Zde strávil jarní svátky a evidentně mu to prospělo. I když zima tam je nejspíš větší než u nás!

   

  „Moji milí, krásné Velikonoční pondělí vám přeji z rakouských Tyrol a ať vám chladné počasí neubere na dobré náladě,“ napsal Karel Gott, který vypadá, že je na tom dobře. A to přesto, že jeho tchýně fanouškům oznámila, že Mistr už nebude podpiskarty opatřovat osobním věnováním, ale jen na ně dá svůj autogram. Protože to prý už nezvládá.  

  Karel Gott s rodinou trávil Velikonoce v rakouských Tyrolech, odkud fanouškům poslal pozdrav!
   

   

  Na výlety vyráží Gott velmi rád. Neměl na to celé roky moc času při svém zápřahu. Nyní je více v klidu a cestuje. A protože je v německy mluvících zemích snad ještě populárnější než doma, je evidentní, že se o něj v Rakousku starají jako o krále. 

   

  V romantické tyrolské vesnici se ubytoval s rodinou v hotelu a strávil tu s manželkou Ivanou a dvěma dcerami velikonoční svátky. No, co více si přát než takovouhle romantiku... Tak snad to zpěvákovi dodá energii a bude na tom čím dál lépe. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...