Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE K NEPOZNÁNÍ

  Šok! Takhle dnes vypadá “Hejhula” z pohádky Šmankote, babičko, čaruj!

  17.04.2017 00:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Co udělá devatenáct let s člověkem? Televize opět reprízovala pohádku Šmankote, babičko, čaruj, v které si kromě Nadi Konvalinkové, Lucie Vondráčkové nebo Jana Přeučila zahrál i Radoslav Budáč. Mladého blonďatého herce, který si už před tím zahrál v Obecné škole, byste dnes po těch letech rozhodně nepoznali.

  Budáč lupa
  Radoslav Budáč před lety jako Hejhula z pohádky Šmankote, babičko, čaruj a dnes! | CSFD, Facebook

  Z blond sexy štíhlého kluka se stal usedlý, lehce oplácaný, bezmála čtyřicátník, který se věnuje své práci a hudbě. A nic nenasvědčuje tomu, že by tenhle chlap hrál hlavní roli “Hejhuly” pohádky, která byla i poslední rolí pro Valérii Kaplanovou.

   

  Radoslav Budáč, který si před pohádkou zahrál v zimním příběhu Městem chodí Mikuláš a před tím ještě v Obecné škole, se herectví už nevěnuje. Filmu už vůbec ne.  

  Radoslav Budáč si zahrál ve třech filmech, ale od té doby se této profesi už nevěnuje!
   

   

  „Pokud vím, Radek žije spokojeným životem a moc nikde nevypráví, že hrával ve filmech, pokud se ho na to někdo nezeptá. Ale pravdou je, že k poznání moc není. Podnikal v pohostinství, ale dělá i hudbu, takže do kultury pořád fušuje,” řekl Bleskove.cz jeden z jeho známých.

   

  Budáč je z těch lidí, který měl jako malý nebo mladý filmovou - hereckou kariéru dobře našlápnutou. Pak už zřejmě ale nedostal šanci, a tak se přestal této profesi věnovat. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...