Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEÚCTA K HERCI

  Znechucený Donutil! Tohle Národnímu divadlu nikdy neodpustí!

  16.04.2017 00:45 / celebrity google+ twitter facebook

  Celkem 23 sezon byl Miroslav Donutil členem Národního divadla v Praze a hrál Sluhu dvou pánů. Nakonec ale vedení rozhodlo hru stáhnout, a to přesto, že vydělala 300 milionů korun a stále bylo vyprodáno. Herec je znechucen z toho, jak se šéfové Zlaté kapličky zachovali!

  Donutil Miroslav lupa
  Miroslav Donutil je z přístupu Národního divadla znechucen! | Archiv ČT

  Při derniéře legendárního představení Sluha dvou pánů, které viděl snad každý divadelní fanoušek, se podle něj vedení zachovalo přinejmenším "nedostatečně". Co ale mohl od ředitele Jana Buriana a šéfa činohry Daniela Špinara čekat?

   

  ,,Že si s námi ťukli jednou sklenkou sektu a každému dali jednu růži, mně tedy dali kytičku… Přišlo mi to takové nedůstojné. Mohli udělat nějaké gesto a všem těm lidem, kteří tam hráli naposledy, alespoň podat ruku. Říct: ,Vážený kolego, děkuji, že jste tady přes dvacet let tak nádherně působil.‘ Nestalo se to. To rozloučení bylo poněkud žinantní,“ řekl Donutil pro internerový portál Aktualne.cz. 

  Miroslav Donutil nevzpomíná na rozloučení s Národním divadlem zrovna nejlépe!
   

   

  Miroslav Donutil o Národním divadle, které skoro celý život miloval, nechce už snad ani slyšet. „Nikdy nezapomenu, jak se s námi rozloučili po tom, co jsme tam třiadvacet let hráli a co, jak jsem se dočetl – jsme Národnímu divadlu vydělali 300 milionů korun. To jsem ani nevěděl,“ podotkl Donutil.

   

  Herec, stejně jako celá řada dalších, včetně diváků, nechápe, jak je možné, že si šéf činohry Daniel Špinar dělá v Národním téměř, co chce. A pokud si něco usmyslí, jde mu na ruku ředitel Jan Burian. Donutil byl přitom jeden z nejstěžejnějších herců. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...