Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁŽNÁ NEMOC

  Těžce nemocný Jiří Pomeje: Může i umřít!

  15.04.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Herec, dabér a zkrachovalý producent Jiří Pomeje neprožívá zrovna veselé období. Lékaři mu diagnostikovali rakovinu hrtanu. Podstoupil operaci a nyní ho čeká léčba. Odmítl ale chomoterapii, protože se bojí o hlas. Jeho stav je ale poměrně vážný.

  Pomeje Jiří lupa
  Pivko si Jiří Pomeje dát může, ale na cigarety musel už zapomenout! | Profimedia

  Jiří Pomeje tím, že odmítl léčbu chemoterapií, hodně riskuje. Zároveň si chce ale ochránit hlasivky. Tedy svůj doposud jediný pracovní nástroj, protože v posledních letech hodně dabuje. 

   

  „Mám vztek, protože jsem měl zrovna nasmlouvaných poměrně dost kšeftů. To jsem samozřejmě musel zrušit. Jsem vlastně zdravý, jen nemluvím,” popisuje své onemocnění Pomeje.  

  Jiří Pomeje od půlky května nastoupí na sérii ozařování kvůli nádoru na hlasivkách!
   

   

  Mluví, ale velmi potichu. Musí šetřit hlasivky. Čeká ho velmi složitá a dlouhá léčba. Ta navíc nikdy není stoprocentní v tom, aby lékaři už nyní mohli říct, že bude vše v pořádku.

   

  Po Velikonocích ho čeká další vyšetření a od poloviny května začne se sérií ozařování. Čeká ho 35 radioterapií. Kvůli tomu, co mu doktoři zjistili, přestal kouřit. Právě nikotin mohl značně k rakovině hrtanu přispět. Mohl ale onkologické onemocněnní zdědit, protože v rodině jej před nědávnem měli…!

   

  Jiří Pomeje by reálně sice mohl umřít, ale jeho stav naštěstí není tak vážný a rozhodně ne beznadějný. Protože se na nádor přišlo včas. Pokud vše dobře dopadne, hlas mu zůstane zachován. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...