Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽIVOTNÍ NÁPLŇ

  Herečka a aktivistka Bára Štěpánová: Sama proti Babišovi!

  13.04.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Kromě herectví má Bára Štěpánová zřejmě ještě jednu životní náplň, a sice zlikvidovat Andreje Babiše. Kdykoli může, vyjadřuje se proti němu a účastní se různých demonstrací. Nakonec to ale dopadá tak, že je herečka sama proti vicepremiérovi!

  Štěpánová Bára lupa
  Bára Štěpánová nemůže Andreje Babiše ani vidět, ale v protestech je pak nakonec skoro sama! | Archiv

  Na nedávné demonstraci proti vicepremiérovi a ministru financí Andreji Babišovi přišla jenom Štěpánová, pár organizátorů a novinářů. Pak herečka pod dohledem kamer připevnila na Generální finanční ředitelství desku s nápisem: „V tomto domě začíná a končí Andrejův daňový tunel” a poté poskytla několik rozhovorů médiím.

   

  „Pokud jste si všimli, tak dneska je poslední den na podání daňového přiznání a na zaplacení daní. Každý občan se tedy snaží je zaplatit, protože za každý den jsou pokuty a penále. Říkala jsem si, že je zvláštní, že pan ministr jakožto nadřízený tohoto úřadu zaplatil ze svých příjmů jenom 12 procent,” vysvětlovala Bára Štěpánová s tím, že si nechala spočítat, kolik na daních vlastně Babiš zaplatil.  

  Herečka Bára Štěpánová je velkou odpůrkyní ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše!
   

   

  Následně rozhořčeně zmínila, že zatímco Babiš sleduje s pomocí EET, jak podnikatelé na tržbách získávají každou korunu, tak sám své příjmy nevysvětlí. „On je přece zaměstnanec tohoto státu. My nejsme přece jeho poddaní ani podřízení. On nám má sloužit, takže jsem z toho zděšená,” podotkla herečka z Ordinace v růžové zahradě.

   

  Štěpánová vystoupila proti Babišovi taky třeba loni 17. listopadu a tehdy kritizovala i prezidenta Miloše Zemana.  „Protestovali proti mně tři lidé, jedna z nich byla šílená Štěpánová,” reagoval Babiš na nedávnou akci. Podle něj proti němu Štěpánová vystupuje jako aktivní příznivec jeho politických konkurentů, připomněl, že se štábem ODS byla herečka loni 17. listopadu na obědě.

   

  Herečka nepopírá, že je příznivkyní ODS. A zřejmě chce tímto způsobem podporovat stranu, kterou volí řadu let a kde má mnoho přátel. Bývala také velkou podporovatelkou Václava Klause. O tom zase podnikatel a mecenáš Karel Janeček prohlásil, že je největším zločincem od doby Sametové revoluce, jak kvůli kupónové privatizaci, tak i kvůli amnestii, kterou udělil, když končil v úřadu.

   

  „Bára Štěpánová se svým manželem Mírou Barabášem se chovají jako fanatici. Jim nejde o to, jestli Babiš nebo někdo jiný něco ukradl, odklonil, nezdanil. Jim jde prostě za každou cenu dostat ODS zase nahoru a půjdou proti komukoli. Protože za ODS se jim dvěma dařilo dobře, dnes mají dům obstavený exekucí, protože nějak neplatili pojištění a dohnaly je dluhy z jeho podnikání. Možná si paní Štěpánová i léčí nějaký mindrák právě kvůli tomu,” dodal jeden z českých politiků.

   

  Sám Andrej Babiš, kterého Štěpánová tak nenávidí, zval herečku dokonce osobně na kávu. Ale odmítla. Když se jí ozval, ještě se posmívala, že jí vůbec psal.

   

  „Proč nepřišla za mnou? Minule jsem jí psal SMS, ať za mnou přijde. Ona mi ani neodepsala. Potom říkala, že je to hrozný, že jsem jí vůbec psal. Kdyby přišla za mnou sem na ministerstvo financí, tak já ji pozvu nahoru a ukážu jí, že jsem zaplatil 350 milionů z daní za posledních 20 let. Ukážu jí, že moje firmy zaplatily 23 miliard na odvodech a na daních, takže ano, já jsem dobrý vzor pro plátce daní,“ uvedl Babiš s tím, že platí daně podle zákona.

   

  „Mám Báru i jejího Míru ráda, ale to, jakým způsobem jdou proti Babišovi, kterého osobně taky nemusím, ale není protest občana. To je už trochu fanatismus. Oni tím vyloženě žijí - zničit a odstranit Babiše. To je trochu zbytečné a dost jí to ubližuje jako herečce,” dodala kolegyně ze seriálu Ordinace.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...