Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÝ KONEC

  Páni umělci, styďte se! Vykašlali jste se na pohřeb Libuše Havelkové!

  13.04.2017 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Mnozí čeští herci by se měli stydět! Mnohé z nich učila, učila je herectví, mluvu a dávala jim i v soukromí dobré rady! Vykašlali se na ni! Se zesnulou Libuší Havelkovou (+92) se přišla ve středu rozloučit jen hrstka jejích přátel a kolegů a samozřejmě rodina. Ostatní jaksi “zapomněli”!

  Havelková Pohřeb lupa
  Libuše Havelková zemřela ve věku 92 let! | Profimedia

  Pohádková babička, herečka mnoha rolí - Nejmladší z rodu Hamrů, My všichni školou povinní, Tajemství proutěného košíku a dalších rolí, zemřela po problémech se sluchem, pohybovým ústrojím a celkovým vyčerpáním organismu.

   

  Pohřeb slavné herečky byl poměrně stručný a skromný. Přišel syn Ondřej Havelka se svými blízkými. Pak zazněly tři melodie, které Libuše Havelková milovala, a následně promluvil žák bývalé profesorky herectví Jaroslav Satoranský, který s ní hrál v seriálu Nejmladší z rodu Hamrů.  

  S Libuší Havelkovou se přišla rozloučit jen hrstka jejích hereckých kolegů!
   

   

  „Vážená paní profesorko, moje milovaná druhá maminko! Vaše rodina mi toto oslovení jistě odpustí. Přicházím se s vámi rozloučit nejen jako jeden z mnoha vašich studentů, ale také jako váš seriálový syn. Za ta krásná setkání vám moc děkuju. Rád na ně budu vzpomínat,“ řekl s úctou Satoranský a zavzpomínal na spolupráci s herečkou.

   

  „Vzpomínám si, jak jsem vás v jedné scéně seriálu Nejmladší z rodu Hamrů s velkou láskou objal a vy jste se mi přiznala po nějaké době, když jsme se neviděli, že jsem vám v tom objetí zlámal žebra. Moc jsem se tehdy omlouval, ale tak jsem vás měl rád. Věřím, že s úctou a láskou na vás vzpomínají všichni kolegové,“ dodal herec.

   

  Na poslední rozloučení přišli ze známých osobností jen Josef Somr, Petr Kostka a Jiří Hromada. Celkem přišlo asi 40 lidí, včetně novinářů. 

   

  „Je to velká škoda, že na Libušku všichni zapomněli, včetně těch, které učila, s nimiž točila a podobně. Měli by se stydět…,” dodala jedna z účastnic pohřbu další české legendy, která v posledních týdnech navždy odešla…

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...