Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ OBAVY

  Co se to děje s Gottem? Už nemůže podepisovat fotky a mluví za něj jeho tchyně!

  12.04.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Co se to zase děje s Karlem Gottem? Že by byl jeho zdravotní stav opět vážný? Na sociální síti se totiž objevil vzkaz od jeho tchyně Blanky Krejčí, která komunikuje s fanoušky a přiznala, že Mistrův stav není tak dobrý, jak si mnozí mysleli!

  Gott Karel lupa
  Naposledy zpíval Karel Gott na 75. narozeninách Karla Vágnera! | Profimedia

  Zlatý slavík svou tchyni Blanku Krejčí »zaměstnal«. A ona teď komunikuje s jeho fanoušky na sociálních sítích! Jak uvedlo Aha, Blanka Krejčí jedné z fanynek poslala poměrně rozsáhlý a podrobně vysvětlující vzkaz.

   

  „Po dnešním, několikahodinovém podepisování věnování s panem Gottem jsme se rozhodli, že tato žádost o věnování byla poslední. Dále už budeme posílat jen podepsané fotky, bez věnování. Pan Gott už je unavený a vy všichni jeho fanoušci byste to měli pochopit, pokud vám na něm záleží,“ napsala v emailu Mistrova tchýně fanynce, která žádala o autogram s věnováním.  

  Fanoušci mají o Karla Gotta opět strach, protože už prý nemůže jmenovitě podepisovat své fotky!
   

   

  Krejčí také v dopise prozradila možná více, než chtěla. Naznačila, že zpěvák stále bojuje se zdravotními problémy. „Přerostlo to do takových rozměrů, které tu nikdy nebyly, a léta mu neubývají, ale naopak, a zdraví také není nejlepší. Do Německa také posíláme kvanta fotek a také jen s autogramem, bez věnování. Pokud jsem si zjišťovala u jiných známých zpěváků, tak to, co pan Gott, nedělá opravdu nikdo,“ napsala Blanka Krejčí, která se ale plete! Fotky s věnováním rozdává či posílá celá řada zpěváků, ale i herců. Jediný rozdíl může být v tom, že Mistr je zřejmě extrémně zavalen žádostmi o podpisy.

   

  Zdeňka Kaplanová zveřejnila dopis od Blanky Krejčí na facebookové stránce fanklubu. A podle reakcí Gottových příznivců to vypadá, že Karla mnozí chápou. „Má právo na pohodu a klid. Kdo ho má rád, pochopí,“ podotkla jedna z fanynek a další příznivci se přidali.

   

  Jenže to znamená jediné - že Gottův stav je horší, než se čekalo a jen se potvrzují domněnky, že něco je asi jinak. „Pokud vím, Karel na tom není nejlépe. Má i trochu problémy s chůzí… Mám o něj docela strach a pokud jste si všimli, i se docela stáhl z očí veřejnosti,” dodal pro Bleskove.cz jeden z jeho kolegů, který si myslí, že se v Gottově zdraví zase něco děje…

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...