Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAŽILA ŠOK

  Známá česká herečka dostala "padáka" z divadla! Zrušili jí představení!

  12.04.2017 00:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká divadla se zbavují svých dobrých herců, známých jmen a osvědčených hereckých děl. Zatím poslední, kdo dostal "padáka", je známá česká herečka a zpěvačka Světlana Nálepková. O zrušení jejího představení se v podstatě dozvěděla náhodou!

  Nálepková lupa
  Představení Světlaně Nálepkové po 13 sezonách vedení divadla zrušilo! | Archiv DRB

  Světlana Nálepková se s nepříjemnou novinkou svěřila na sociální síti a bylo evidentní, že ji to mrzí! 

   

  „Drazí přátelé, vedení Divadla R. Brzobohatého se nečekaně rozhodlo po 13ti úspěšných sezonách zrušit představení Milovat k smrti - Edith Piaf a oznámilo nám tuto skutečnost symbolicky pro dnešní dobu sms zprávou. Tato zpráva nás zastihla na cestě z turné po Moravě, kde jsme odehráli 2 vyprodaná představení se standing ovations na závěr," uvedla Nálepková a posteskla si, že ji to mrzí. Na druhou stranu zachovala dekórum a vedení divadla, tedy Haně Gregorové, vlastně ještě poděkovala!  

  Divadlo Radka Brzobohatého zrušilo představení, v kterém hrála Světlana Nálepková!
   

   

  „Chtěla bych vedení divadla poděkovat za dlouholetou spolupráci a přeji hodně úspěchů.  Představení o Edith Piaf ale žije - hlavně díky Vám - dál na zájezdech po České Republice a já se na Vás těším v novém angažmá. Sledujte prosím tyto stránky pro další info, nebo na instagramu nebo Twitteru," napsala Nálepková.

   

  „A abych nezapomněla premiéra představení Frida Kahlo - kabaret života se blíží mílovými kroky. 19. 4. 2017 Branické divadlo," dodala herečka. Tak snad alespoň toto představení divadlo nezruší.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...