Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ MRTVÝ

  Zubatá kosí český šoubyznys! Režisér Vyprávěj i vánoční pohádky se zabil!

  11.04.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Český šoubyznys kosí zubatá! Za poslední dva týdny zemřela už nejméně pátá osobnost. Režisér seriálu Vyprávěj nebo vánoční pohádky Pravý rytíř Martin Dolenský zemřel. Zahynul při tragické dopravní nehodě. Bylo mu teprve 47 let!

  Nehoda Dolenský lupa
  V tomto autě zahynul minulý týden režisér Martin Dolenský! | Archiv, HZS

  S Českou televizí spolupracoval Dolenský například na seriálu Vyprávěj, ale i na dalších věcech. Režisér Karel Smyczek ho dokonce považoval za svého nástupce.

   

  „Zemřel Martin Dolenský, můj kamarád a skvělej režisér. Tak už aspoň víš, jaký to je. Dobrou noc, chlape, budeš mi moc chybět,“ uvedl na sociální síti jeho kamarád Petr Wajsar.

   

  V šoku ze smrti Dolenského je i moderátorka a herečka Eva Decastelo. Její děti dokonce hrály v jeho pohádce Pravý rytíř. „Byl to fakt skvělej kluk, všichni ho milovali. Karel Smyczek si ho vychovával jako nástupce. Nechápu to...!," podotkla Decastelo.  

  Režisér seriálu Vyprávěj a dalších inscenací či filmů Martin Dolenský zemřel při dopravní nehodě!
   

   

  Tragická nehoda se stala 6. dubna u Hořesedel. Režisér tam se svým Nissanem přejel do protisměru a čelně se střetl s nákladním vozidlem s návěsem. Náraz jeho auto odhodil zpět do pravého jízdního pruhu, kde se ještě srazil s vozidlem Škoda Octavia.

   

  „Sedmačtyřicetiletý řidič Nissanu podlehl na místě svým mnohačetným zraněním, ostatní účastníci autonehody vyvázli bez zranění," uvedla policie, která událost dál prověřuje.

   

  Martin Dolenský byl absolventem režie na pražské FAMU. Natočil filmy Chyťte doktora, který včera na jeho počest ČT reprízovala. Dále Můj vysvlečenej deník a seriál Vyprávěj či Nevinné lži. Je také autorem dokumentů Ztracený hlas, Paní Olga nebo Dlouhý půst Marty Kubišové.

   

  Dolenský byl nejméně pátou známou osobností, která navždy odešla během posledních dvou týdnů. Nejprve zemřela režisérka, ředitelka divadla a dabérka Helena Štáchová. Následně zpěvačka Věra Špinarová. Zemřela také herečka Libuše Havelková, nyní také režisér Jiří Ornest. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...