Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SILNÁ SLOVA

  Rozčílený Troška kvůli kritice Adamcové: Udělala ho*no, nic nenapsala, ale keců má...

  10.04.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Takhle naštvaného režiséra Zdeňka Trošku asi dlouho nikdo neviděl. Slavný filmař neunesl svou kritiku ze strany "četařky Babinčákové" z Tankového praporu, dnes producentky Martiny Adamcové. Ta autora Sluncí, sen, Kameňáků nebo Babovřesk pořádně sepsula. To ale neměla dělat!

  Troška Zdeněk lupa
  Zdeněk Troška kritiku své kolegyně Adamcové příliš nerozdýchal! | Archiv produkce

  Adamcová, která teď točí v Kanadě filmy, včetně The Perfect Kiss s Lucií Vondráčkovou, konstatovala, že je šokována z toho, co ze Zdeňka Trošky filmařsky padá!

   

  „Žiji sice v Kanadě, ale české filmy sleduji a řekla bych, že mám v této oblasti docela přehled. Musím se však přiznat, že jsem příšerně zklamaná z toho, co pouští do světa Zdeněk Troška,“ řekla pro Sedmičku Martina Adamcová.  

  Zdeněk Troška neunesl kritiku od "kolegyně filmařky" Martiny Adamcové a ostře reagoval!
   

   

  Filmařka pak v kritice pokračovala ještě hlouběji! „Ani nejde o téma, co točí, ale o to, jak to točí. Je to filmařsky absolutně nezvládnuté. Je mi to líto, že to Zdeněk nedělá pořádně. Mám ho moc ráda a jeho staré filmy se mi moc líbí, ale přijde mi, že v posledních letech spíš hledí na kvantitu než kvalitu,“ řekla Adamcová. 

   

  Režisér Zdeněk Troška, kterého proslavily komedie, pohádky a jednu dokonce na letošní léto chystá točit, se začal bránit.

   

  „Martina asi v té Kanadě zmoudřela a stala se z ní zaoceánská filmařka. To víte, já jsme kluk z jihočeské vesnice. Asi tedy těch jejích kvalit nedosahuji,“ podotkl režisér, který se s Adamcovou zná už 27 let od doby, kdy spolu pro televizi točili jeden pořad.

   

  „Tyhle dámy mě vyloženě těší. V životě udělaly úplné ho*no, nikdy nic nenapsaly a nikdy nenatočily, ale keců mají jako Palacký,“ dodal pro týdeník Zdeněk Troška, který tak neunesl kritiku a řekl na ni svůj názor! 

   

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...