Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  VELKÝ PROBLÉMY

  Skandál! Na koncertě Arakainu se strhla rvačka! Napadení byli i policisté!

  09.04.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  V obrovskou blamáž až skandál přerostl koncert skupiny Arakain v kulturním domě v západočeských Domažlicích. Na místě museli zasahovat strážníci i policisté, kteří sami byli napadeni!

  Arakain lupa
  Ne vždy jsou koncerty Arakainu takto pohodové! | Facebook Arakainu

  Sobotní vystoupení kapely Arakain přerostlo ve rvačku části fanoušků s policií. Jeden z účastníků koncertu začal při pogování napadat ostatní. Strhla se rvačka mezi částí návštěvníků. Pořadatelé se snažili fanoušky uklidnit, což se jim ale nepodařilo. Proto přijeli strážníci. Ale i ti byli málo, a tak dorazila státní policie.

   

  „Domažličtí strážníci přijali oznámení od jednoho z pořadatelů koncertu, že v sále MKS problémová agresivní osoba fyzicky i slovně napadá ostatní účastníky koncertu. Vzhledem k situaci v sále strážníci vyhodnotili, že v dvoučlenné hlídce nebude možné zákrok úspěšně dokončit a agresora ze sálu bezpečně vyvést. Vyžádali si proto spolupráci Policie ČR, se kterou na zákroku i s dalšími posilami nadále spolupracovali,“ uvedla mluvčí domažlické městské policie Věra Říhová.  

  Na koncertě Arakainu v Domažlicích se strhla rvačka, jejímž výsledkem bylo několik zraněných!
   

   

  Policisté v sále kulturního domu zajistili 44letého muže, který se ale choval jako totální rapl a začal se s policisty prát. „Když ho vyvedli ven, muž se bránil zajištění. Na pomoc mu pak přišli i někteří další návštěvníci koncertu. Za jejich pomoci se policistům vytrhl a chtěl utéct," podotkla policejní mluvčí.

   

  Bránit výtržníka začala i jeho manželka, která měla jednoho z policistů udeřit do hrudníku a druhému z dala facku. Nyní oba agresivní manželé čelí podezření ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

   

  K incidentu se na Facebooku vyjádřil baskytarista Arakainu Zdeněk Kub: „Přátelé, rád bych se omluvil všem dotčeným za mou unáhlenou a neadekvátní reakci na zásah policie při sobotním koncertě v Domažlicích. O řádění skupiny 'tanečníků' před, během i po akci jsem se bohužel dozvěděl až po koncertě.  Bohužel i o vážném zranění jednoho z vás touto partičkou. Velmi mě to mrzí, přeju mu brzké uzdravení a rád bych se mu revanšoval například volnou vstupenkou a dárkem z našeho shopu…ozvi se chlape!,“ napsal muzikant.

   

  Kriminalisté se případem dále zabývají a na lepší osvětlení celé situace jim poslouží i záznam kamerového systému. „Celý průběh zákroku byl monitorován operátorem městského dohledového kamerového systému a záznam byl pro důkazní účely předán Policii ČR,“ dodala mluvčí Věra Říhová.  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...