Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ PROBLÉMY

  Skandál! Na koncertě Arakainu se strhla rvačka! Napadení byli i policisté!

  09.04.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  V obrovskou blamáž až skandál přerostl koncert skupiny Arakain v kulturním domě v západočeských Domažlicích. Na místě museli zasahovat strážníci i policisté, kteří sami byli napadeni!

  Arakain lupa
  Ne vždy jsou koncerty Arakainu takto pohodové! | Facebook Arakainu

  Sobotní vystoupení kapely Arakain přerostlo ve rvačku části fanoušků s policií. Jeden z účastníků koncertu začal při pogování napadat ostatní. Strhla se rvačka mezi částí návštěvníků. Pořadatelé se snažili fanoušky uklidnit, což se jim ale nepodařilo. Proto přijeli strážníci. Ale i ti byli málo, a tak dorazila státní policie.

   

  „Domažličtí strážníci přijali oznámení od jednoho z pořadatelů koncertu, že v sále MKS problémová agresivní osoba fyzicky i slovně napadá ostatní účastníky koncertu. Vzhledem k situaci v sále strážníci vyhodnotili, že v dvoučlenné hlídce nebude možné zákrok úspěšně dokončit a agresora ze sálu bezpečně vyvést. Vyžádali si proto spolupráci Policie ČR, se kterou na zákroku i s dalšími posilami nadále spolupracovali,“ uvedla mluvčí domažlické městské policie Věra Říhová.  

  Na koncertě Arakainu v Domažlicích se strhla rvačka, jejímž výsledkem bylo několik zraněných!
   

   

  Policisté v sále kulturního domu zajistili 44letého muže, který se ale choval jako totální rapl a začal se s policisty prát. „Když ho vyvedli ven, muž se bránil zajištění. Na pomoc mu pak přišli i někteří další návštěvníci koncertu. Za jejich pomoci se policistům vytrhl a chtěl utéct," podotkla policejní mluvčí.

   

  Bránit výtržníka začala i jeho manželka, která měla jednoho z policistů udeřit do hrudníku a druhému z dala facku. Nyní oba agresivní manželé čelí podezření ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

   

  K incidentu se na Facebooku vyjádřil baskytarista Arakainu Zdeněk Kub: „Přátelé, rád bych se omluvil všem dotčeným za mou unáhlenou a neadekvátní reakci na zásah policie při sobotním koncertě v Domažlicích. O řádění skupiny 'tanečníků' před, během i po akci jsem se bohužel dozvěděl až po koncertě.  Bohužel i o vážném zranění jednoho z vás touto partičkou. Velmi mě to mrzí, přeju mu brzké uzdravení a rád bych se mu revanšoval například volnou vstupenkou a dárkem z našeho shopu…ozvi se chlape!,“ napsal muzikant.

   

  Kriminalisté se případem dále zabývají a na lepší osvětlení celé situace jim poslouží i záznam kamerového systému. „Celý průběh zákroku byl monitorován operátorem městského dohledového kamerového systému a záznam byl pro důkazní účely předán Policii ČR,“ dodala mluvčí Věra Říhová.  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...