Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TROCHU KRVE

  Modelky Verešová, Vignerová a Votavová se fotily s mrtvolou!

  04.04.2017 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Křest knihy Stockholm: Přísně tajné švédské autorky Hanny Lindberg, která ji přijela osobně uvést do Česka, byl doslova vražedný a krvavý. Na místě totiž byla mrtvola a kniha se křtila krví!

  Křest lupa
  Vignerová, Votavová a autorka knihy se fotily s mrtvolou! | Tomáš Pánek

  Důvod, proč se kmotrami knihy staly právě modelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová a Kateřina Votavová, byl přitom jasný. Drsná krimi Stockholm: Přísně tajné se totiž odehrává ve světě modelingu. Popisuje vraždy několika slavných modelek, zkorumpovaný svět showbyznysu, který je napojený na podsvětí a perou se v něm peníze, zdá se, že švédská realita se příliš neliší od české, a tak bylo jasné, že ji nemůže pokřtít nikdo jiný.  

  Modelky Verešová, Vignerová a Votavová se fotily se klidně fotily s mrtvolou!
   

   

  Modelky se na křtu svěřily, že nikdy žádné opravdu hororové situace podobné těm v knize nezažily, ale že na začátku svých kariér občas musely čelit okamžikům, kdy byly modelingovými agenturami ubytovány v hostelích, kde by se bál v noci na chodbu vylézt i otrlý námořník.

   

  Celý křest pak probíhal v duchu knihy. V pražském Paláci knih Luxor bylo vytvořeno místo činu, kde byla naaranžovaná mrtvola dívky, u které se všichni přítomní fotili, a samotná kniha se křtila krví. Sice jen tou filmovou, ale i tak šlo o bizarní podívanou, protože vidět slavné české modelky, jak mají ruce od krve a fotí se s mrtvolou, to člověk hned tak nezažije.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...