Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PRÁVNÍ KROKY

  Rodina nemocné Špinarové chce podat žalobu!

  26.03.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Stav Věry Špinarové, která ve středu prodělala kolaps a následně upadla do komatu, je stále stejný. Nemění se. Nicméně rodina zpěvačky zvažuje, že podá žalobu!

  Špinarová Věra lupa
  Rodina Věry Špinarové chce kvůli lživým informacím podat žalobu! | Archiv produkce

  Přestože je stav Špinarové nadále velmi vážný až kritický, je stabilizována. Prognózy jsou nejisté, nicméně naděje je stále. A v to věří jak tisíce fanoušků, tak samozřejmě její rodina. Hlavně syn Adam Pavlík.

   

  Jak mu asi muselo být, když ve čtvrtek severomoravská TV Polar svou zásadní a neomluvitelnou chybou umístila na svůj web a taky odvysílala zprávu, že Věra Špinarová zemřela.

   

  „Informaci, kterou jí někdo neznámý poskytl, si neověřila a hned ji zveřejnila. To je skandální,” uvedl management zpěvačky s tím, že syn Adam zvažuje právní kroky.  

  Syn Věry Špinarové zvažuje podání žaloby kvůli závažným falešným informacím jedné z regionálních TV!
   

   

  „Ano, hodně nás to všechny zasáhlo. Podáme žalobu,” řekl rozhodnutě muzikant a manažer Věry Špinarové.

   

  Chyba se stát samozřejmě může, ale v tomto případě nešlo o drobnou chybu, ale o “zhovadilost” v tom smyslu, že se regionální televize neobtěžovala ověřit si informaci o stavu zpěvačky u jejího syna. Přitom Špinarová celý život žije v Ostravě.

   

  Televize až na nátlak managementu zprávu stáhla a následně až po nátlaku fanoušků i některých jiných médií vydala dementaci informace. Nakonec se i formálně omluvila. To nic nemění na faktu, že rodina zpěvačky chce podniknout právní kroky. V tomto případě nejde jen o žalobu, ale i o to, že by stanice mohla přijít o licenci. 

   

  „Jak něco takového mohli udělat? Vždy jsou to amatéři a hlupáci. To snad není možné, že si neověří informaci,” rozčilovali se fanoušci Věry Špinarové nejen z Čech, ale i ze Slovenska.

   

  O stav zpěvačky s božským hlasem se zajímají i Slováci. Právě i sem falešná zpráva o skonu zpěvačky doputovala a tamní média se zajímala, jak je možné, že někdo takovou informaci potvrdil.

   

  „Na druhou stranu se říká, že koho ,předčasně pohřbí´, je pak dlouho živ. Věříme, že to bude i případ Věry. Máme ji moc rádi a držíme jí pěsti,” dodala i jedna z kolegyň nemocné zpěvačky. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...