Sobota 20. ledna 2018
svátek má Ilona, zítra Běla
  AKTUALIZOVÁNO

  Protekční spratek Novotný nepravomocně odsouzen za sražení chodkyně a ublížení na zdraví!

  25.03.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Protekční spratek, který o sobě prohlašuje, že je nejlepším bulvárním novinářem v zemi, má problém. Byl odsouzen za to, že jeho špatně zabržděné auto srazilo chodkyni a tězce ji zranilo. Místo toho, co by měl pokorně přijmout trest za svou chybu, donekonečna se u soudů odvolával. Rozsudek prý zatím není pravomocný!

  Novotný Pavel lupa
  Pavel Novotný se strestem nespokojil a odvolával se a odvolával! | Archiv Isifa

  Pavel Novotný měl před dvěma lety zaparkovat auto ve Velké Bíteši, kde byl s Láďou Hruškou, kterého jeho agentura zastupuje. Vozidlo stojící z kopce ale špatně zabrzdil. Rozjelo se a srazilo chodkyni. Za to byl Novotný obviněn a postaven před soud, který ho shledal vinným za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

   

  „Měla jsem zlomené všechny prsty na noze, rozbité koleno, tři týdny jsem byla v nemocnici,“ řekla zraněná žena. Jak uvedl Jihlavský deník, který se o kauzu zajímal, Novotný byl uznán vinným z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.  

  Pavel Novotný špatně zaparkoval a zabrzdil auto, které se rozjelo a těžce zranilo chodkyni!
   

   

  „Soud mu uložil peněžitý trest čtyřicet tisíc korun s náhradním trestem odnětí svobody na jeden měsíc v případě nezaplacení a trest zákazu činnosti, který spočívá v zákazu řízení všech motorových vozidel na dobu dvou roků,“ řekla  mluvčí soudu Klára Sklenářová.

   

  Novotný se ale proti verdiktu odvolal, proto případ řešil Krajský soud v Brně. Ten mu však vyměřil ještě přísnější trest. Dostal rok odnětí svobody s dvouletou podmínkou a zákaz řízení na tři roky.

   

  Nakonec protekční spratek Pavel Novotný, který o sobě v podstatě prohlašuje, že je nejchytřejší, nejúspěšnější, skončil až u Nejvyššího soudu. „Nehodlal jsem se s tím smířit. Mně je hrozně líto toho, co se stalo té paní, moc mě to mrzí. A neodvolal jsem se proto, že bych odmítal přijmout odpovědnost, ale já si opravdu myslím, že jsem nespáchal to, z čeho jsem byl obviněn. A po tom rozsudku Nejvyššího soudu prostě ani nemůžu jinak. Skutečně si myslím, že jsem nevinný, jinak bych tady nebyl,“ řekl deníku Novotný.

   

  Pak asi musel tedy auto řídit a zaparkovat buď Láďa Hruška, což je vyloučeno, anebo nějaký duch, který ho patrně odbrzdil a to ženu zranilo. 

   

  „Tady je vidět arogance pana Novotného. Místo aby chybu uznal, trest pokorně přijal a uvědomil si, že za chyby se platí, odvolává se a vlastně říká - já za nic nemůžu. A kdo tedy? Technická závada na vozidle prokázána - pokud vím - nebyla," dodala do jedné z diskuzí zřejmě známá zraněné ženy. 

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...