Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AKTUALIZOVÁNO

  Protekční spratek Novotný nepravomocně odsouzen za sražení chodkyně a ublížení na zdraví!

  25.03.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Protekční spratek, který o sobě prohlašuje, že je nejlepším bulvárním novinářem v zemi, má problém. Byl odsouzen za to, že jeho špatně zabržděné auto srazilo chodkyni a tězce ji zranilo. Místo toho, co by měl pokorně přijmout trest za svou chybu, donekonečna se u soudů odvolával. Rozsudek prý zatím není pravomocný!

  Novotný Pavel lupa
  Pavel Novotný se strestem nespokojil a odvolával se a odvolával! | Archiv Isifa

  Pavel Novotný měl před dvěma lety zaparkovat auto ve Velké Bíteši, kde byl s Láďou Hruškou, kterého jeho agentura zastupuje. Vozidlo stojící z kopce ale špatně zabrzdil. Rozjelo se a srazilo chodkyni. Za to byl Novotný obviněn a postaven před soud, který ho shledal vinným za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

   

  „Měla jsem zlomené všechny prsty na noze, rozbité koleno, tři týdny jsem byla v nemocnici,“ řekla zraněná žena. Jak uvedl Jihlavský deník, který se o kauzu zajímal, Novotný byl uznán vinným z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.  

  Pavel Novotný špatně zaparkoval a zabrzdil auto, které se rozjelo a těžce zranilo chodkyni!
   

   

  „Soud mu uložil peněžitý trest čtyřicet tisíc korun s náhradním trestem odnětí svobody na jeden měsíc v případě nezaplacení a trest zákazu činnosti, který spočívá v zákazu řízení všech motorových vozidel na dobu dvou roků,“ řekla  mluvčí soudu Klára Sklenářová.

   

  Novotný se ale proti verdiktu odvolal, proto případ řešil Krajský soud v Brně. Ten mu však vyměřil ještě přísnější trest. Dostal rok odnětí svobody s dvouletou podmínkou a zákaz řízení na tři roky.

   

  Nakonec protekční spratek Pavel Novotný, který o sobě v podstatě prohlašuje, že je nejchytřejší, nejúspěšnější, skončil až u Nejvyššího soudu. „Nehodlal jsem se s tím smířit. Mně je hrozně líto toho, co se stalo té paní, moc mě to mrzí. A neodvolal jsem se proto, že bych odmítal přijmout odpovědnost, ale já si opravdu myslím, že jsem nespáchal to, z čeho jsem byl obviněn. A po tom rozsudku Nejvyššího soudu prostě ani nemůžu jinak. Skutečně si myslím, že jsem nevinný, jinak bych tady nebyl,“ řekl deníku Novotný.

   

  Pak asi musel tedy auto řídit a zaparkovat buď Láďa Hruška, což je vyloučeno, anebo nějaký duch, který ho patrně odbrzdil a to ženu zranilo. 

   

  „Tady je vidět arogance pana Novotného. Místo aby chybu uznal, trest pokorně přijal a uvědomil si, že za chyby se platí, odvolává se a vlastně říká - já za nic nemůžu. A kdo tedy? Technická závada na vozidle prokázána - pokud vím - nebyla," dodala do jedné z diskuzí zřejmě známá zraněné ženy. 

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...