Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MEGA AKCE

  Hitmaker Vágner slavil 75. S Gottem, Davidem, Zagorovou či Neckářem málem zbořili Lucernu!

  21.03.2017 00:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak takovýhle narozeninový koncert pražská Lucerna už dlouho nezažila! Hitmaker Karel Vágner slavil v pondělí večer 75. narozeniny. Akce s názvem Hej, mistře basů byla naprosto fantastická. Kromě mnoha hvězd českého šoubyznysu dorazila i Dagmar Havlová a přišel také Karel Gott!

  Vágner koncert lupa
  Lucerna | Bleskove.cz

  Akci zorganizovala dcera Karla Vágnera Tereza a nutno říct, že jako svou “produkční prvotinu” zvládla megakoncert naprosto fantasticky. Narvaný velký sál tleskal, zpíval a na jevišti se vystřídala celá plejáda zpěváků i herců.

   

  „Udělali jste mi velkou radost, kamarádi, že jste přišli. Jste skvělí. Děkuju….,” děkoval všem dojatý Karel Vágner, který kromě multiplatinové desky a dalších ocenění dostal i to nejcennější - všech šest svých dětí na pódium. Pět z nich si s ním zazpívalo. Nejvíce to rozjel jeho syn Josef Vágner, a to jak s ním, tak také s Romanem Vojtkem a Tomášem Savkou s Holkama z naší školky.  

  Karel Vágner oslavil obřím koncertem v pražské Lucerně své 75. narozeniny!

   

  Na velkolepém koncertu, jehož mediálním partnerem bylo Bleskove.cz, nesměla chybět  Hana Zagorová nebo Václav Neckář. Zazpívat přišla i Heidi Janků, NONAME, Miro Žbirka či Michal David a také Jožka Černý se svou cimbálovkou. V publiku nechyběli Dagmar Havlová, Petr Malásek, Osmany Lafitta, Zdeněk Troška, Simona Krainová, Kája Pavlíček, Pavlína Moskalyková a celá řada další osobností.

   

  „Bylo to úžasné, fantastické. Skvěle jsme se bavili a mělo to grády. Opravdu skvělé a Karlovi přeju stále jen to dobré. Je to obrovský mistr ve svém oboru a jsem moc rád, že jsme spolu mohli spolupracovat,” pochvaloval si i Zdeněk Troška, který s Vágnerem dělal na filmech Slunce, seno či Babovřesky.

   

  Monstrózní koncert málem zbořil slavnou Lucernu, protože diváci, mezi kterými byla celá řada hostí, včetně politiků Andreje Babiše s partnerkou nebo Milana Štěcha s manželkou, skandovali, tleskali, zpívali i tančili.

   

  „Táta měl opravdu velikou radost a největší proto, že všichni přišli. Jsem za to moc a moc ráda a děkuji všem, kdo se na tom podílel,” dodala hlavní organizátorka a autorka nápadu Tereza Vágnerová.

   

  Celý koncert snímala i Česká televize, která jej hned začátkem dubna odvysílá ve zkrácené verzi. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...