Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÉ MANŽELSTVÍ

  Trapnokomedie s názvem Agáta pokračuje: Žilková označila kolegyni za stalkerku!

  20.03.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Český šoubyznys se baví trapnokomedií nazvanou Agáta Prachařová! Ta nejenomže zásobuje různé kamarády z médií svými pocity a informacemi z vnitřku vztahu s Jakubem Prachařem, aby je pak popírala, ale do svého “životního problému” zatáhla i kolegyni své matky, tchýni Danu Batulkovou.

  Batulková, Žilková lupa
  Veronika Žilková nemá Danu Batulkovou ráda a naopak! | Profimedia

  I když to může vypadat asi více než jako recese a je to snad trapnější, než to vůbec může být, Agátina matka Veronika Žilková označila svou hereckou kolegyni Danu Batulkovou v podstatě za stalkerku.

   

  „Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ uvedla pro Expres Veronika Žilková.

   

  Tím vlastně obvinila svou hereckou kolegyni dost závažnými věcmi. A je spíš smutné, že se nechává zatáhnout do “promo akcí” v podobě životních peripetií, milenců a podobně - své dcery, která vždy dělala vše pro to, aby se o ní psalo, aby byla vidět.  

  Jakub Prachař se od Agáty odstěhoval a chce se údajně nechat rozvést, s čímž se svěřil rodičům!
   

   

  Jakub Prachař se navíc měl svěřit, že se s manželkou chce rozvést, protože z něj měla udělat blbce. Odstěhoval se a nechce s manželkou mluvit. A sám údajně váhá, zda dítě, které nosí ona pod srdcem, je skutečně jeho. Prachařová údajně odmítá testy DNA. Počátky těhotenství modelky totiž pasují do doby, kdy měla mít milenecký vztah s fotografem Derekem Hardem.

   

  Tuto nevěru však údajně herec a moderátor Agátě odpustil, protože měl mít černé svědomí kvůli úletu s herečkou Kristýnou Leichtovou, a dítětem chtěli za vším udělat tlustou čáru za problémy.

   

  Se záměrem rozvést se s nevlastní dcerou ministra obrany Martina Stropnického se měl Prachař svěřit nejenom otci Davidu Prachařovi, ale i mamince, herečce Daně Batulkové. Ta Agátu nesnáší. Nevraživost je ale z obou stran, protože ani modelka nemá tchýni ráda. A vydýchat ji nemůže ani její matka Veronika Žilková.

   

  Co kdyby se ti dva sešli i nějakého psychologa nebo v manželské poradně? Rozhodně by to mělo větší smysl, než si vyřizovat své vzkazy přes média. Jenže to by pak zase o Agátě nikdo nevěděl, co dělá, jak se má. A to by zřejmě dlouho nedala. 

   

   

   

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...