Neděle 18. března 2018
svátek má Eduard, zítra Josef
  DRAMATICKÝ ZÁŽITEK

  Jákl prohodil mladíka sklem! Sami se podívejte na video!

  18.03.2017 16:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Jako velké drama vypadalo natáčení upoutávky k březnové premiéře druhé řady seriálu Into The Badlands pro stanici AMC. Kaskadér, herec a producent si pěkně podal nejúspěšnějšího českéhou youtubera MenT, kterého prohodil sklem!

  Petr Jákl prohodil youtubera MenT sklem! | AMC, Into The Badlands 0 0

  Youtubera MenT, který má na tomto kanále přes milion fanoušků, prohodil Petr Jákl sklem. Nechtěl udělat to, co se mu řeklo, tak šel.... Samozřejmě šlo o nadsázku a záběr pro diváky.

   

  Hlavní postavou seriálu je dobře trénovaný bojovník, který spolu s malým chlapcem putuje nepokoji zmítanou zemí a hledá osvícení. V české upoutávce na tento seriál měl MenT ztvárnit právě tuto hlavní postavu, což se mu ale stále nedařilo.  

  Petr Jákl prohodil na natáčení upoutávky k novému seriálu youtubera MenT sklem!
   

   

  Po více než desítce nevydařených pokusů si navíc na takřka dvoumetrového svalnatého režiséra začal otevírat pusu, ten se s mladým youtuberem nepáral, popadl ho a švihl s ním takovým způsobem, že MenT odletěl několik metrů a prorazil opodál stojící sklo. Všichni účastníci natáčení nevěřícně zírali na Jákla a utíkali youtuberovi na pomoc, aby se následně dozvěděli, že se stali obětmi vydařeného pranku, který na ně Jákl s MenTem spolu sehráli.

   

  „Docela se mi to zalíbilo a někdy bych to mohl využít při skutečném natáčení,“ dodal pobaveně Jákl.

   

  MenT si to také užil a s nadsázkou vše okomentoval: „Díky téhle akci je ze mě vlastně kaskadér. Takže čekám plno nabídek.“

   

  Vyděšené tváře štábu a povedený prank můžete sami zhlédnout ze záběru kamery, která měla sloužit pro tvorbu tzv. making-of videa právě ZDE!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...