Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRAMATICKÝ ZÁŽITEK

  Jákl prohodil mladíka sklem! Sami se podívejte na video!

  18.03.2017 16:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Jako velké drama vypadalo natáčení upoutávky k březnové premiéře druhé řady seriálu Into The Badlands pro stanici AMC. Kaskadér, herec a producent si pěkně podal nejúspěšnějšího českéhou youtubera MenT, kterého prohodil sklem!

  Petr Jákl prohodil youtubera MenT sklem! | AMC, Into The Badlands 0 0

  Youtubera MenT, který má na tomto kanále přes milion fanoušků, prohodil Petr Jákl sklem. Nechtěl udělat to, co se mu řeklo, tak šel.... Samozřejmě šlo o nadsázku a záběr pro diváky.

   

  Hlavní postavou seriálu je dobře trénovaný bojovník, který spolu s malým chlapcem putuje nepokoji zmítanou zemí a hledá osvícení. V české upoutávce na tento seriál měl MenT ztvárnit právě tuto hlavní postavu, což se mu ale stále nedařilo.  

  Petr Jákl prohodil na natáčení upoutávky k novému seriálu youtubera MenT sklem!
   

   

  Po více než desítce nevydařených pokusů si navíc na takřka dvoumetrového svalnatého režiséra začal otevírat pusu, ten se s mladým youtuberem nepáral, popadl ho a švihl s ním takovým způsobem, že MenT odletěl několik metrů a prorazil opodál stojící sklo. Všichni účastníci natáčení nevěřícně zírali na Jákla a utíkali youtuberovi na pomoc, aby se následně dozvěděli, že se stali obětmi vydařeného pranku, který na ně Jákl s MenTem spolu sehráli.

   

  „Docela se mi to zalíbilo a někdy bych to mohl využít při skutečném natáčení,“ dodal pobaveně Jákl.

   

  MenT si to také užil a s nadsázkou vše okomentoval: „Díky téhle akci je ze mě vlastně kaskadér. Takže čekám plno nabídek.“

   

  Vyděšené tváře štábu a povedený prank můžete sami zhlédnout ze záběru kamery, která měla sloužit pro tvorbu tzv. making-of videa právě ZDE!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...