Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ ZKLAMÁNÍ

  Muzikál s hity Karla Gotta je kýč, říkají někteří diváci i umělci!

  19.03.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Měla to být kulturní událost tohoto roku, ale budí to spíš rozporuplné pocity. Muzikál Čas růží, postavený na hitech Karla Gotta, prý mnohé zklamal. Někteří dokonce Mistrovi vyčítají, že s něčím takovým svolil a že dovolil Sagvanu Tofimu, aby z toho udělal splácaninu.

  Čas růží lupa
  Čas růží je postaven na písních Karla Gotta! | Profimedia

  To jsou slova mnohých diváků, včetně některých umělců, kteří přišli na premiéru do Karlínského divadla „První půlka byla nuda, druhá jakž takž šla. Ale celkově to bylo dost slabé, na to, co se od toho čekalo,” řekl Bleskove.cz jeden z herců, který na premiéru vyrazil.

   

  To jiný z jeho kolegů nešetřil kritikou. „Bylo to hrozné. Byla to matlanina všeho dohromady a divím se Karlovi, že na to kýval. Ale co taky čekat od Sagvana než splácaninu. Vždyť tohle se dalo udělat tak krásně, jen kdyby někdo chtěl. Rozhodně bych na to už nešel. Je to škoda, tolik času, peněz a všeho,” dodal herec.  

  Nový muzikál Čas růží je pro mnohé velkým zklamáním, hlavně pro své zpracování!

   

  Zatímco někteří kritizovali, jiní byli nadšení. „Bylo to hezké a hlavně přišel Karel Gott. To byla krásná a dojemná chvíle,” uvedla jedna z manažerek na premiéře. Jaksi ale nepochopila, že mimo premiéru Gott chodit nebude, takže magnetem pro diváky Mistr nebude.

   

  Dílem údajně nebyli nadšení ani Helena Vondráčková s manželem. A nebyli sami. Nebylo to podle mnohých propracované.

   

  Spíš než muzikál připomíná Čas růží prý karaoke. Alespoň tak to řekl skladatel Ladislav Štaidl. Ten viděl jen jednu z generálních zkoušek. Na premiéru odmítl přijít. A nechtěl ani komentovat, co si o díle myslí.

   

  Nebyl sám. Našli se dokonce i zpěváci nebo zpěvačky, které raději dali pozvánky svým známým, než aby přišli. „Dal jsem to kamarádovi, já tam nejdu. Slyšel jsem z generálek, že je to dost slabé. Je to škoda,” dodal jeden z umělců.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...