Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  OPRAVDOVÁ LÁSKA

  Zásadní rozhodnutí Lucie Bílé týkající se kolouška Radka!

  18.03.2017 02:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá prochází obdobím, kdy je opět středem pozornosti. Důvodem je její o skoro 18 let mladší partner Radek Filipi, kdysi Fejerčák, který čelí i různým spekulacím a útokům. Teď udělala Slavice zásadní rozhodnutí!

  Bílá Filipi lupa
  Lucie Bílá se se svým přítelem klidně postaví před objektiv a je na přítele hrdá! | Archiv L. Bílé/L. Fronk

  Bílá, která je s Radkem, jenž jí dělá i road manažera, šťastná, se snaží všechny řeči kolem sebe eliminovat. Zpěvačka se ale rozhodla k něčemu, co je obdivuhodné.

   

  „Své štěstí si vzít nenechám. Jsem šťastná a nikomu nedovolím, aby nám dvěma to zkazil,” prohlásila mez přáteli a blízkými Lucie Bílá.  

  Lucie Bílá je šťastná a zamilovaná a je rozhodnuta nenechat si svou lásku s Radkem zničit!
   

   

  Zatímco se objevují informace, že její Radek stihl být už ženatý a pak znovu zasnoubený, zpěvačka tvrdí, že v době, kdy spolu začali chodit a žít, měli minulost vyřešenou.

   

  „Lucka to nechce moc řešit, ale samozřejmě se jí to dotýká. Jak by taky ne. Trochu v šoku z toho je i její Radek. Na tohle nebyl zvyklý. Pokud s ní ale chce být, musí to překonat. Jsou spolu vážně šťastní,” prohlásila pro Bleskove.cz blízká kamarádka Bílé.

   

  Radek Filipi o Lucii prohlásil, že je to “národní poklad”, který on musí chránit. Ona o něm zase, že je to “anděl nabitý testosteronem”! Je také pravdou, že je jí pořád v patách. Stále se o ni stará, pečuje o ni a hlídá ji. Dokonce i když se v otvotickém kulturním domě natáčel Tobogán Aleše Cibulky. Pořád někde nablízku dvoumetrový fešák Lucie Bílé byl!

   

  Ať je to jakkoli, jedno je jasné - i taková hvězda, jakou je veřejně známá zpěvačka, má právo na to být šťastná a rozhodovat se za sebe! A to právě dělá…

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...