Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  UDĚLALA PŘÍTRŽ

  Gregorová zarazila svého “slavomana” Koptíka! Vystavoval se jak Blažena ve Slunci, senu!

  17.03.2017 00:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Jako ona pověstná Blažena v Troškově Slunci, senu, se pro fotografy vystavoval koloušek od herečky Hany Gregorové. Když ho s sebou vzala do Bratislavy na tiskovku, nemohl se od objektivů odtrhnout. Až to musela ona sama zatrhnout!

  Gregorová Koptík lupa
  Jak Ondřej Koptík může, vystavuje se před fotografy a kameramany a nejraději s Hanou Gregorovou! | Profimedia

  Hana Gregorová získala roli v druhé řadě seriálu Panelák televize JOJ. Svoji postavu přijela proto představit na tiskovou konferenci do Bratislavy. Doprovodil ji, jak jinak, o 32 let mladší přítel Ondřej Koptík.

   

  Milovník pozornosti samozřejmě ochotně pózoval fotografům. A to tak žhavě, až jeho exhibici ukončil až rázný povel, který herečka zakřičela přes celou halu hotelu. „Už dost. To už stačí! Pojď sem…,” takhle nějak zavelela herečka na svého Koptíka.  

  Přítel Hany Gregorové se na tiskovce k seriálu Panelák vystavoval, až to herečka zarazila!
   

   

  Koptík je pověstný tím, že jakmile se objeví kamera nebo fotoaparát, je ve střehu a není snad pozice, jakou by před foťákem nevyzkoušel. „On tak miluje pozornost. A zvlášť, když je s Gregorovou. To se snaží, aby byl vidět ze všech úhlů pohledu," dodal ze zkušenosti jeden z profesionálních fotografů. 

   

  O tom, že je vztah Gregorové a Koptíka "jen na oko", už spekulují některá média. Ta se dokonce ptají i na to, zda je slavoman od herečky opravdu na ženy, nebo se kloní více k opačnému pohlaví. Sama Gregorová se totiž nechala před časem prý slyšet, že pokud by měla mít po svém boku ještě někdy muže, pak by to musel být homosexuál. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...