Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POŘÁD ZAMILOVANÁ

  Bílá se za svého svalovce bije jak může! Jeho prý ale kdysi málem zbili kvůli dluhům!

  16.03.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá si opravdu umí vybrat partnera. Zpěvačka je sice zamilovaná až po uši do Radka Filipiho, ale musí čelit dotazům, proč je s člověkem, který má trochu pohnutou minulost. Na dvoumetrového fešáka postupně vyskakují pověstní “kostlivci ze skříně”

  Bílá přítel lupa
  Lucie Bílá se za svého mladého přítele bije, jak to jenom jde! | Facebook

  Filipi není Filipi, ale původně Fejerčák. Před pár měsíci se rozešel s přítelkyní, před tím se rozvedl. Dokonce měl mít dluhy. Co na něj ještě vyleze? Jeho snoubenka Veronika kterou opustil nejspíš kvůli Lucii Bílé, přiznala, že nechápe, proč s ní Radek byl, když už byl vlastně s jinou, tedy se zpěvačkou.

   

  Filipi měl ale údajně dluhy, a to v takové míře, že mu věřitelé dokonce vyhrožovali a scházelo málo, aby údajně dostal nakládačku.  

  Přítel Lucie Bílé vzbuzuje v mnoha lidech rozpaky a vylézají na něj různé věci z jeho minulosti!
   

   

  „Ať sám řekne, jak svou tehdejší přítelkyni využil. Vzala si v bance úvěr, aby splatila jeho dluhy, které si nasekal u lichvářů. A chyběl opravdu kousek, aby mu zlámali hnáty! Ten člověk byl, je a bude velký problém i pro paní Bílou,” řekl Blesku zdroj informace ze života nynějšího ochránce Lucie Bílé.

   

  Proč Lucie Bílá je s člověkem, na kterého jsou takové reference? Zpěvačka to ale nevidí nijak dramaticky. „Je to anděl plný testosteronu,” říká o svém ochraniteli Bílá.

   

  Jenomže i ona sama se takříkajíc zapletla do celé kauzy. Ohradila se totiž proti Radkově bývalce s tím, že je oba měla svým způsobem vydírat. A že ona si za ním stojí. Že si prý k sobě jen tak někoho nepustí. Tím, chtěla říct, že její svalnatý přítel musí být pořádně prověřený. 

   

  „Lucka je vážně naivní. Proboha, pokud dokázal opustit jednu ženu, pak druhou - ať už kvůli ní, nebo v tom bylo něco jiného, dokáže opustit i ji. A pokud měl dluhy a způsobil své bývalce problémy? Tak to asi nebude v pořádku,” tvrdí známá Lucie Bílé.

   

  „Radek byl nejdřív mým road managerem. Potřebovala jsem někoho do týmu, kdo se bude o mne starat na cestách. Nebyla jiná možnost, než najít dalšího spolehlivého a důvěryhodného člověka. Radek vzbuzuje v lidech respekt, a to je to, co vedle sebe v práci potřebuji,“ řekla zpěvačka.

   

  Celé roky měla Bílá vedle sebe skvělý tým. Manažera, road manažera, PR manažera, stylisty, vizážisty a všechno fungovalo. „Najednou se Lucka cítí v nebezpečí? A proč? Možná proto, že sama tvrdí, že ‘se bojí lidí’ od doby, kdy byl vloni Český slavík a ona se takříkajíc ‘zastala Ortela’, čímž si naštvala podstatnou část fanoušků. Nejenom Radka Bangu, který k ní do té doby vzhlížel," tvrdí jeden z kolegů Zlaté slavice.

   

  Radek Filipi prý dokonce ani není tím, za koho se vydává profesně. On ví, co ženy chtějí slyšet, takže si je snadno podmaní,“ řekla Blesku Radkova ex.

   

  Když pověsil na hřebík práci fitness trenéra, pracoval jako řidič na Magistrátu hlavního města Prahy. Mezitím už ale kroužil kolem Lucie Bílé. Stýkal se s ní už v době, kdy byl zasnoubený s jinou! Doma tvrdil, že dělá ochranku na koncertě, přitom ale vykonával zcela jinou činnost… Říkal, že je fitness trenér, ale v této branži nějakou dobu nefunguje. Pracoval jako řidič pražské primátorky Adriany Krnáčové. Tuto profesi taky opustil. Nyní pracuje pro zpěvačku a je jí tak na blízku vlastně 24 hodin denně. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...