Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SUPER AKCE

  Aneta Vignerová: Její tělo je možná v ohrožení!

  13.03.2017 15:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Úspěšná česká modelka Aneta Vignerová, která se chlubí těmi nejdelšími nohami v českém showbyznysovém rybníčku, dorazila na galavečer Fusion Fight Night do vyprodané brněnské haly v doprovodu svého přítele Filipa. Je vidět, že jim láska kvete. Anetě to neuvěřitelně seklo. Modelka se po pracovních povinnostech věnovala jen Filipovi a svým přátelům.

  Vignerová Aneta lupa
  Aneta Vignerová se teď tak trochu bojí o svou postavu! | Fusion Fight Night 11

  „Atmosféra byla úžasná, bylo to akční, jsem nadšená,“ pochvaluje vydařený galavečer půvabná Aneta. Zeptali jsme se na její vztah a čím ji v poslední době přítel nejvíce překvapil. „Překvapení mám stále, Filip skvěle vaří,“ směje se modelka, která se trochu obává o své tělo, které může být díky skvělé kuchyni partnera "v ohrožení"! Tak snad Aneta neztratí své přednosti a udrží si štíhlou linii. Anetin přítel má skvěle vypracované tělo. Dříve se věnoval atletice a běhu přes překážky.

   

  Mezi dalšími hosty v brněnském Bobycentru se objevila také sympatická moderátorka Eva Decastelo. Společně s Anetou obdivovala svaly vítězů, kterým během slavnostní ceremonie předávaly ceny.  

  Aneta Vignerová má nového přítele, který skvěle vaří, a tak si ona myslí, že je její tělo v ohrožení!
   

   

  „Je to můj první fight galavečer. Jsem nadšená. Netušila jsem, že mám v sobě zvířátko, které se ohromně baví, když se chlapi mlátí,“ směje se učarovaná Eva. „Show byla dechberoucí,“ dodala. „A bavil mě i skvělý Vasil Ducár. Pojal to celé jako show a kromě boje ještě zvládal bavit publikum. Klobouk dolů,“ vysekla poklonu směrem k jednomu z hlavních aktérů, kterému Evina pochvala udělala takovou radost, až ji na rukou nosil.

   

  V pořadí již jedenáctý galavečer moderoval známý herec a moderátor Petr Vágner. „Byl to pro mě třetí galavečer, který jsem moderoval. Organizátoři mi dali za úkol připravit speciální osobní preview ke každému bojovníkovi večera, a protože běžel přímý přenos, snažili jsme se fightery ukázat i v jiném světle než je publikum běžně zvyklé. Atmosféra byla skvělá, moc jsem si to užil, i když byla chvilka, kdy jsem nemohl skoro promluvit. V rámci večera diváci přispívali na 15letého Jakuba, který ochrnul po autonehodě na půlku těla. A když v doprovodu přišel do ringu převzít peníze, které se vybraly, bylo to pro všechny o hodně silných emocích,“ prozradil moderátor galavečera Fusion Fight Night.

   

  Návštěvníci haly mohli během galavečera vidět hned 13 adrenalinem nabitých zápasů. Obdivovat tak mohli box, BJJ, K-1, muay thai a MMA zápasy. Titul Mistra Evropy v thajském boxu organizace WKN včera vybojoval nadějný Matěj Peňáz z domácího Jetsaam Gymu. Matěj Peňáz patří k našim mladým nadějím a v souboji porazil německého soupeře Kevina Botze hned v prvním kole TKO.  

   

  Z domácích zápasníků dále oslavil vítězství Tomáš Hron a Petr Beránek. Titul Gladiátor desetiletí převzal mimořádný Jiří Denisa Procházka.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...