Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÉ OKOLNOSTI

  Gottová zase trnem v oku kolegům i fanouškům! Jak je to doopravdy?

  11.03.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Ivana Gottová je zase trnem v oku některým fanouškům Mistra, ale i jeho kolegům a přátelům. Manželka našeho nejslavnějšího zpěváka zcela ovlivňuje a organizuje jeho život. Dokonce mu má “zapírat” pozvánky na akce nebo pracovní nabídky.

  Gottová, Gott lupa
  Je opravdu Ivana Gottová tak ostrá, nebo se jen manžela snaží chránit? | Profimedia

  Současný management Karla Gotta prý neinformuje Mistra o všech pozváních a pracovních nabídkách, které mu přicházejí. Alespoň to tvrdí Aha! 

   

  „Zval jsem Karla na výstavu svých fotek, ale neprovolal jsem se mu! Komunikoval jsem tedy s jeho managementem. A pak jsem zjistil, že mu o té akci prý vůbec neřekli. Škoda,“ svěřil se například známý fotograf Miloš Schmiedberger.

   

  Nejde prý ale o první případ, kdy Ivana Gottová zamlčela manželovi nějakou akci. A navíc mu nechala znovu vyměnit telefonní číslo, které je navíc psáno na ni. Pracovní aktivity a komunikaci s fanoušky má plně na starosti agentura Karel Gott Agency, kterou zpěvák založil v létě roku 2015 a letos v lednu ji za symbolickou jednu korunu přepsal na svoji manželku Ivanu.  

  Ivan Gottová prý selektuje manželovi pozvání na akce a různé účasti nebo nabídky, ale jen kvůli jeho zdraví!
   

   

  „Všichni si myslí, jaká je Ivana saň, ale tak to není. Vždyť díky ní ten Karel žije, díky ní se uzdravil. Ivana je velmi schopná organizačně i jinak pracovně. A ta zdémonizovanost její osoby je zbytečná. Je jasné, že eliminuje pozvání na akce a podobně. Vždyť to by ten Karel nedělal nic jiného, a on musí prostě odpočívat,” řekl Bleskove.cz blízký zpěvákům kamarád.

   

  Už loni zpěvákův ‘kdysi kamarád’ Milan Drobný upozornil, že Gottová manželovi smazala z telefonu i jeho číslo, aby nemohli být v kontaktu. A dokonce tvrdil, že Ivana svého muže odřezává od lidí.

   

  „Chce ho jen chránit, protože žádostí o rozhovorů, účastí na akcích a podobných věcí jsou desítky nebo stovky. Karel má mít klid alespoň pár týdnů. Ivana ví, co dělá. Je možná někdy ostřejší, ale jinak to snad ani nejde. Kdyby s ní Karel být nechtěl, nebyl by s ní dávno. Ale on je rád, že ji má a že je o něj dobře postaráno. Osobně jsem kdysi, ze začátku Ivanu moc nemusel, myslel jsem si, že ona tahá za nitky, ale tak to není. Je to fajn a velmi schopná ženská, která se ještě skvěle stará o dcerky,” dodal zdroj z Gottova okolí. 

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...