Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOJ S CELULITIDOU

  Královna podprsenek chce stále předvádět v prádle, a tak musí pro figuru něco udělat!

  10.03.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Nedávno oslavila Kateřina Votavová třicáté narozeniny. I tak ale patří mezi nejobsazovanější české modelky pro přehlídky spodního prádla. Finalistka České Miss 2010 si je vědoma toho, že musí o svůj zevnějšek ale pečovat a s přibývajícími roky si tento fakt stále více uvědomuje.

  Votavová lupa
  Katka je zvyklá na pózování v prádle i bez něj, tak se nestydí. | Medical Insitut

  Modelka proto přijela až do Plzně otestovat speciální ošetření Icoone, při které se formou masáží odstraňuje celulitida, zpevňuje tělo a omlazuje obličej.  

  Kateřina Votavová chce stále předvádět ve spodním prádle, proto musí s figurou něco dělat!
   

   

  „Stále mám spoustu zakázek v modelingu, a tak mě má práce nutí se o své tělo starat. Pevná postava je v mé profesi důležitá, a to v mém věku už není samozřejmostí, proto jsem vyhledala služby plzeňského Medical Institutu. Procedura Icoone probíhá formou velmi příjemné masáže a musím už po prvním ošetření říci, že se cítím odlehčeně,“ říká Votavová, která byla zařazena časopisem Esquire mezi TOP 20 nejkrásnějších žen světa.

   

  „Už po prvním ošetření Icoone bude vaše pokožka zářit svěžestí. Novinka zpevňuje tělo a nutno dodat, že je vhodná pro všechny a ne jen pro modelky,“ doplňuje ředitelka kliniky Medical Institut Petra Nováková.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...