Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ LÁSKA

  Bílá už s hřebečkem i bydlí! Lidé jí to ale dávají pořádně sežrat!

  08.03.2017 00:02 / celebrity google+ twitter facebook

  Rok kolem ní chodil, ona nechtěla. Nakonec mu ale podlehla! Řeč je o Lucii Bílé a jejím novém příteli Radkovi. Jako první na jejich vztah upozornil server VIPstory.cz, teď se ale zpěvačka svým hřebečkem chlubí, kde může! Jenomže někteří jí to dávají pořádně sežrat!

  Bílá, Filipi Radek lupa
  Lucie Bílá se svým Radkem Filipim už dokonce bydlí! | Facebook L. Bílé

  Pochopitelně, že mnohé závistivé a nešťastné ženy Lucii Bílé dvoumetrového, svalnatého a skoro o 18 let mladšího chlapa nepřejí. A už vůbec ne štěstí. Sama to přiznala, ale nehroutí se z toho. 

   

  „Četla jsem ty zprávy. Dovolila jsem si jen být šťastná,“ řekla s tím, že naopak 50 tisíc fanoušků jí štěstí přeje.

   


  „Je mladý, ale to je všechno. Lucie vypadá jako jeho matka.”O hodně mladší člověk je většinou slavomam a zlatokop.“ „Vztah ženy s minimálně o generaci mladším mužem není v pořádku. Ovšem peníze jsou silné afrodiziakum i pro pány. Každý se chce mít v životě dobře, i ten hoch z fitka.” Takové a mnohé další zprávy na sociální síti visí jako komentáře ke vztahu Bílé s Radkem Filipim.

   

  Jsou mnozí, kteří nevěří v to, že to Slavici dopadne a půjde o vztah na delší dobu. Nicméně ona sama to neřeší. Je šťastná tady a teď a proč by měla řešit, co bude za rok dva pět deset. Jeden z diskutérů to ale kritikům doslova natřel! „Ruku na srdce, dámy: vypadat jako ona a být vám jako jí, taky byste si to radši užívaly s kulometem než s rozvrzanou, starou bambitkou,“ napsal komentátor, který to Bílé evidentně přeje. Jiný zase dodal: „Je lepší jezdit na plemenném mladém hřebci, než se tahat s polochcíplou hajtrou, putující na porážku,” dodal další.  

  Lucie Bílá se svým o skoro 18 let mladším přítelem i bydlí a tráví s ním veškerý čas!
   

   


  Bílá s Radkem už spolu od Nového roku bydlí ve zpěvaččině vile v Otvovicích. On funguje i jako její osobní řidič a ochránce a společně už veřejně vystupují. Spolu byli dokonce na rádiu Impuls kde se i políbili. „Dovolila jsem si být šťastnou a ten muž mě šťastnou dělá,“ prohlásila zaláskovaně. Nechyběl ani polibek poté, co se i ramenatý fitness trenér o své přítelkyni veřejně vyjádřil coby o českém národním pokladu.

   

  Ona vysvětlila, jak to bylo s jejich seznámením a že rozhodně svalnatému dvoumetrovému fešákovi hned nepodlehla. Poprvé se viděli v říjnu 2015.

   

  „Utíkala jsem před davem a schovala se za největšího muže v místnosti. Zareagoval moc hezky, a tak jsem se jemu i jeho mamince představila,” svěřila se zpěvačka.

   

  „V té chvíli jsem ještě netušila, že mi jednou změní život k nepoznání, stále mi byl někde nablízku. A i když slyšel ode mě věčné ne, nenechal se odradit. Byl milý, trpělivý a tak kouzelný…,” svěřila se Bílá s tím, že díky příteli získala i novou velkou rodinu „Radka miluje celé moje okolí a já jsem zase šťastná za jeho maminku a dva bratry. Vždycky jsem si přála velkou rodinu a teď ji mám,” dodala Lucie Bílá.

   

  Sám přítel Radek, který je o skoro 18 let mladší, se moc nevyjadřuje. „Nejsem tu od toho, abych dával rozhovory a dávat je nebudu. Jsem tady od toho, abych chránil náš český poklad,“ svěřil se posluchačům Impulsu.

   

  Zdá se, že na rozdíl od jedné nejmenované herečky, která má výrazně mladšího přítele a on velmi rád s médii komunikuje, Radek není slavoman a oči a uši má jen pro svou partnerku a Zlatou slavici. To mu budiž ke cti!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...