Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NETRADIČNÍ DÁRKY

  Oslavenci Přeučil s Hruškovou dostali vlastní ulice! A těší se i na vnouče!

  04.03.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Dohromady je jim 145 let! Asi nejstabilnější pár českého šoubyznysu Eva Hrušková a Jan Přeučil slaví letos významné jubileum. Slavný herec, dabér a rétor 80 a jeho žena a televizní Popelka, herečka Eva Hrušková 65! K výročí dostali hodně netradiční dárky!

  Hrušková Přeučil lupa
  Oslavenci Eva Hrušková a Jan Přeučil dostali hodně netradiční dárky! | Bleskove.cz

  Na sedm desítek hostí přišlo v pátek navečer slavnému hereckému páru popřát do jedné z restaurací na Vinohradech, kde to Jan Přeučil s Evou Hruškovou mají rádi. Mezi gratulanty nechyběli ani Petra Černocká s manželem, Marie Tomsová, Svatopluk Matyáš, Liliana Malkina, Jaroslav Svěcený,  Tomáš Magnusek, Olga Želenská, Láďa Hruška, Zdeněk Barták s manželkou, Kája Pavlíček a mnoho dalších.

   

  Na oslavu přišla i tanečnice Libuška Vojtková, s kterou už nějakou dobu chodí nejstarší syn Evy Hruškové, herec Zdeněk Rohlíček. Právě tady pak mladý pár prozradil, že z Hruškové s Přeučilem udělají brzo "babičku a dědečka". „Ano, čekáme miminko. Jsem ve čtvrtém měsíci. Už se na miminko moc těšíme," prozradila tajemně Vojtková, která má se zpěvákem Pepou Vojtkem syna Matyáše.  

  Herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková slaví letos významné jubileum!
   

   

  Oslavenci dostali celou řadu originálních dárků. Kromě perníkového velkého čísla 145, korunky a perníkového klobouku a řady dalších věcí, také "pamětní klíče" od Prahy 2 a pamětní list z rukou starostky městské části Jany Černochové. A pak "vlastní ulice".

   

  „Od našich kamarádů jsme dostali zcela reálné tabule s názvy ulic - jedna je Evy Hruškové a druhá Jana Přeučila. A tak jsme si řekli, že nebudeme troškařit a rovnou si s Honzíkem zabereme části Vinohrad," smála se herečka Eva Hrušková, která se s manželem na svůj věk necítí.

   

  „Není důležité, kolik vám je, ale na kolik se cítíte. A dnes se třeba cítím na třicet," usmíval se Jan Přeučil, který i ve svém věku třikrát týdně chodí plavat. „Někdy udělám třicet, někdy čtyřicet bazénů. Každé ráno cvičím, snažíme se s mou paní Evinkou zdravě jíst a užívat si života. To je důležité...," dodal recept čerstvý osmdesátník. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...