Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NETRADIČNÍ DÁRKY

  Oslavenci Přeučil s Hruškovou dostali vlastní ulice! A těší se i na vnouče!

  04.03.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Dohromady je jim 145 let! Asi nejstabilnější pár českého šoubyznysu Eva Hrušková a Jan Přeučil slaví letos významné jubileum. Slavný herec, dabér a rétor 80 a jeho žena a televizní Popelka, herečka Eva Hrušková 65! K výročí dostali hodně netradiční dárky!

  Hrušková Přeučil lupa
  Oslavenci Eva Hrušková a Jan Přeučil dostali hodně netradiční dárky! | Bleskove.cz

  Na sedm desítek hostí přišlo v pátek navečer slavnému hereckému páru popřát do jedné z restaurací na Vinohradech, kde to Jan Přeučil s Evou Hruškovou mají rádi. Mezi gratulanty nechyběli ani Petra Černocká s manželem, Marie Tomsová, Svatopluk Matyáš, Liliana Malkina, Jaroslav Svěcený,  Tomáš Magnusek, Olga Želenská, Láďa Hruška, Zdeněk Barták s manželkou, Kája Pavlíček a mnoho dalších.

   

  Na oslavu přišla i tanečnice Libuška Vojtková, s kterou už nějakou dobu chodí nejstarší syn Evy Hruškové, herec Zdeněk Rohlíček. Právě tady pak mladý pár prozradil, že z Hruškové s Přeučilem udělají brzo "babičku a dědečka". „Ano, čekáme miminko. Jsem ve čtvrtém měsíci. Už se na miminko moc těšíme," prozradila tajemně Vojtková, která má se zpěvákem Pepou Vojtkem syna Matyáše.  

  Herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková slaví letos významné jubileum!
   

   

  Oslavenci dostali celou řadu originálních dárků. Kromě perníkového velkého čísla 145, korunky a perníkového klobouku a řady dalších věcí, také "pamětní klíče" od Prahy 2 a pamětní list z rukou starostky městské části Jany Černochové. A pak "vlastní ulice".

   

  „Od našich kamarádů jsme dostali zcela reálné tabule s názvy ulic - jedna je Evy Hruškové a druhá Jana Přeučila. A tak jsme si řekli, že nebudeme troškařit a rovnou si s Honzíkem zabereme části Vinohrad," smála se herečka Eva Hrušková, která se s manželem na svůj věk necítí.

   

  „Není důležité, kolik vám je, ale na kolik se cítíte. A dnes se třeba cítím na třicet," usmíval se Jan Přeučil, který i ve svém věku třikrát týdně chodí plavat. „Někdy udělám třicet, někdy čtyřicet bazénů. Každé ráno cvičím, snažíme se s mou paní Evinkou zdravě jíst a užívat si života. To je důležité...," dodal recept čerstvý osmdesátník. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...