Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZVLÁŠTNÍ OKOLNOSTI

  Co se to zase děje na Bertramce? Proč tolik tajností?

  28.02.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Zase velká záhada okolo Karla Gotta! Dva týdny po operaci břicha se opět dějí věci. Nekomunikuje s médii a ke všemu si měl opět změnit telefonní číslo. Pokud s ním chce někdo mluvit, musí zavolat jeho ženě Ivaně. Mnozí se ptají, proč je na Bertramce zase tolik tajností!

  Gott Karel lupa
  Vše okolo Karla Gotta je zase více než podivné! Jak na tom opravdu je? | Profimedia

  Už dříve se bylo Karlu Gottovi obtížné dovolat. Teď mu jeho kolegové a kamarídi nezavolají. Telefon nebere. A ke všemu si změnil číslo. „To nové má asi jen deset nejbližších lidí, jinak nikdo,” řekl zdroj z okolí Mistra.

   

  Zpěvák je v domácím léčení. Svůj program zrušil na nejbližší týdny. A proč, když šlo, podle jeho managementu, jen o běžnou operaci?  

  Karel Gott si potřetí během roku zase změnil telefonní číslo a až na výjimky s nikým nekomunikuje!
   

   

  „Že by zase podstupoval nějakou léčbu? Je to s Karlem Gottem celé nějaké divné,” míní jeho fanoušci. Mistr se ale nevyjadřuje a jeho management taky ne. Prý se opět těší na své fanoušky. Objeví se v příštím týdnu Karel Gott na premiéře Času růží v Karlínském divadle, který vznikl na motivy jeho písní? To momentálně nikdo neví.

   

  Zpěvák je po operaci břicha, kdy se mu měla uskřípnout střeva a bojoval o život, jak sám popsal. Mnozí spekulují, že nemuselo jít jen o tento druh operace. Někteří se bojí, aby se mu vážná nemoc, s kterou před rokem bojoval, nevrátila! 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...