Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ SHOW

  Špinarová vyráží na tour s ženou svého bývalého muže! Společnou mají i další zajímavost!

  24.02.2017 00:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Jsou dvě, obě z Ostravy a mají jednoho muže. Tedy teď má jedna manžela té druhé. Věra Špinarová a Heidi Janků by mohly být sokyně, nicméně letos spolu vyjedou na velké tour. A Ivo Pavlík není to jediné, co mají obě zpěvačky společné!

  Špinarová Janků lupa
  Heidi Janků a Věra Špinarová se valí na Čechy se svou společnou tour! | J. Hauer

  V říjnu a listopadu objedou Špinarová s Janků osm měst včetně pražské Lucerny a potěší své fanoušky. Přitom starší z umělkyň se po dvou ročnících s Petrou Janů původně zařekla, že turné už ne, nikdy! 

   

  „Jenže pak přišel můj syn Adam, že prý co kdybychom udělaly turné s Heidi. Jsem mu řekla, jestli se nezbláznil. Ale pak jsem si to nechala projít hlavou a v podstatě jsem uznala, že je to ten nejlepší nápad," prozradila v pražském Klubu Uhelna Věra Špinarová v rámci tiskovky k Věra Heidi Tour 2017.

   

  Každá ze zpěvaček bude mít svůj blok a pak zazpívají některé písničky společně. „Pro mě to bude návrat na koncertní pódia, protože po asi třiceti letech pojedu se svou původní kapelou Supernova, zatímco Věrka bude mít kapelu Adama Pavlíka, jejího syna a syna mého současného manžela Ivoše," usmívá se Heidi.  

  Věra Špinarová a Heidi Janků, které spojuje jeden muž, pojedou letos na společné tour!
   

   

  Vztahy mezi oběma "sokyněmi" jsou skvělé, až rodinné. „My občas hlídáme i vnučky Věry a myslím si, že vztahy máme nadstandardní a jsem za to moc ráda. Na tour se moc těším," dodala Heidi.

   

  Zároveň se dočkaly i další zajímavosti, která bude tour provázet. Jak Špinarová, tak Janků budou mít své vlastní víno. „Jednu láhev mají společnou a pak každá z dam má své víno. Je to takový originální suvenýr pro fanoušky a diváky. Budou k dispozici právě na těch koncertech a jsou to vína zařazená do série Celebrity line," prozradil autor nápadu Martin Novák, který má ve svém portfoliu na 60 dalších osobností, kterým vytvořil a pokřtil v minulých letech jejich "vlastní víno"!

   

  „Když někam přijedeme a já řeknu, že přijede vinař z Prahy, můžou se potrhat smíchy a hodně se diví. Ale je to taková hezká věc, prostě takové zpestření," dodala i Věra Špinarová.

   

  Od diváků už zaznívají otázky, jestli se od Heidi dočkají písničky Když se načančám a u Věry - Jednoho dne se vrátím. Obě zpěvačky prozradily, že bez toho by to snad ani nešlo...!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...