Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SLAVNÝ JUBILANT

  Herec Kostelka: Bude mu 90… A ještě myslí na sex…

  24.02.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kdo by to do něj řekl. Před časem ho mnozí pomalu pohřbívali. I v rozhovoru s Bleskove.cz působil, že ho nic nebaví, je nemocný, životem unavený a on přitom nejen že oslaví 90. narozeniny, ale ještě myslí i na hodně zajímavé věci! Lubomír Kostelka se nezdá!

  Kostelka lupa
  Lubomír Kostelka oslaví 90. narozeniny a ještě má myšlenky na ledasco...! | Profimedia

  Blízký přítel Vladimíra Menšíka před časem pomalu zkolaboval. Měl tlak hraničící se smrtí, měl takzvaně “srdce pod vodou”. Odvodnili ho, stabilizovali a on se nyní zmátořil a chystá se vykročit do stovky. V březnu mu bude 90. A pořád přemýšlí, co dál.

   

  „Ještě před třemi lety jsem žil s o 26 let mladší přítelkyní, doktorkou gynekoložkou,” přiznal pro Magazín MF Dnes. „Co se týká erotiky, ještě by to nemuselo být úplně marný. Sám jsem teprve tři roky,” přiznal Kostelka s tím, že ho samozřejmě stále zajímá hodně věcí včetně politiky a ekonomiky.  

  Lubomír Kostelka se dožívá 90 let a jak přiznal, ani různé světské radosti mu nejsou cizí!
   

   

  Zdravotně se cítí jako člověk, odpovídající svému věku, ale nestěžuje si. Ač má za sebou úraz a různé kardiovaskulární problémy, umřít se prý nechystá! „Když odmyslím, že beru fůru prášků na vysoký tlak, tak to jde. Pravda, taky nevidím na jedno oko. Zakryju druhé a je tam černá díra. Doktor říkal, že mám zdegenerované oční pozadí. Po úraze jsem kvůli zlomené noze v krčku rok nechodil. Noha mi otekla, že jsem se nemohl dostat ani do kalhot. Veškerá svalovina zmizela, ale už je to docela fajn. Peru si, žehlím, vařím,“ řekl herec.

   

  V divadle už nehraje a filmovat se taky nechystá. I když možná, kdyby někdo přišel s nějakou zajímavou rolí, kde by nebylo moc textu a nemusel chodit a někam se pohybovat…? Kdo ví, třeba by se nestor českého herectví nechal přemluvit…!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...