Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SLAVNÝ JUBILANT

  Herec Kostelka: Bude mu 90… A ještě myslí na sex…

  24.02.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kdo by to do něj řekl. Před časem ho mnozí pomalu pohřbívali. I v rozhovoru s Bleskove.cz působil, že ho nic nebaví, je nemocný, životem unavený a on přitom nejen že oslaví 90. narozeniny, ale ještě myslí i na hodně zajímavé věci! Lubomír Kostelka se nezdá!

  Kostelka lupa
  Lubomír Kostelka oslaví 90. narozeniny a ještě má myšlenky na ledasco...! | Profimedia

  Blízký přítel Vladimíra Menšíka před časem pomalu zkolaboval. Měl tlak hraničící se smrtí, měl takzvaně “srdce pod vodou”. Odvodnili ho, stabilizovali a on se nyní zmátořil a chystá se vykročit do stovky. V březnu mu bude 90. A pořád přemýšlí, co dál.

   

  „Ještě před třemi lety jsem žil s o 26 let mladší přítelkyní, doktorkou gynekoložkou,” přiznal pro Magazín MF Dnes. „Co se týká erotiky, ještě by to nemuselo být úplně marný. Sám jsem teprve tři roky,” přiznal Kostelka s tím, že ho samozřejmě stále zajímá hodně věcí včetně politiky a ekonomiky.  

  Lubomír Kostelka se dožívá 90 let a jak přiznal, ani různé světské radosti mu nejsou cizí!
   

   

  Zdravotně se cítí jako člověk, odpovídající svému věku, ale nestěžuje si. Ač má za sebou úraz a různé kardiovaskulární problémy, umřít se prý nechystá! „Když odmyslím, že beru fůru prášků na vysoký tlak, tak to jde. Pravda, taky nevidím na jedno oko. Zakryju druhé a je tam černá díra. Doktor říkal, že mám zdegenerované oční pozadí. Po úraze jsem kvůli zlomené noze v krčku rok nechodil. Noha mi otekla, že jsem se nemohl dostat ani do kalhot. Veškerá svalovina zmizela, ale už je to docela fajn. Peru si, žehlím, vařím,“ řekl herec.

   

  V divadle už nehraje a filmovat se taky nechystá. I když možná, kdyby někdo přišel s nějakou zajímavou rolí, kde by nebylo moc textu a nemusel chodit a někam se pohybovat…? Kdo ví, třeba by se nestor českého herectví nechal přemluvit…!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...