Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE NEMOCNÝ

  Podivné manévry s Gottem! Jeho stav je vážný!

  18.02.2017 01:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Přestože Karel Gott byl po pondělní akutní operaci střev propuštěn do domácího léčení, jeho stav není rozhodně nějak banální. Naopak, je vážný a podle všeho stále mohou hrozit komplikace! Proč ale tolik manévrů okolo Mistra?

  Gott Karel lupa
  Karel Gott si teď nějakou dobu opravdu nezazpívá! | Profimedia

  Zvláštní je, že zatímco si mnozí všimli toho, že se Karel Gott minulou neděli nezúčastnil premiéry muzikálu Ples upírů, jeho management tvrdil, že byl v zahraničí. Vstupenky přitom měl a prosil ještě o další dvě pro své dcerky. Nakonec nedorazil. Co to tedy bylo za manévry? 

   

  Logicky, nejspíš mu už nebylo dobře. A hned v pondělí podstoupil akutní operaci břicha. Důvodem byla neprůchodnost střev kvůli srůstům. Alespoň tak zní oficiální diagnóza. Gott je sice v domácím léčení, ale stav je vážný. Kdykoli se může zkomplikovat.  

  Karel Gott je po operaci neprůchodných střev už opět v domácím léčení!
   

   

  „Zvláštní je, že na to lékaři nepřišli dříve. Vždyť pan Gott musí jistě docházet na kontroly. Musel mít delší dobu potíže. Tohle není ze dne na den. Jedině, že by šlo o něco jiného…?,” ptá se jeden z pražských lékařů.

   

  Někteří fanoušci i kolegové Karla Gotta mají strach, zda jde opravdu “jen” o střevní srůsty. „Co to zase s tím Karlem je? Já mám trochu strach, že je tam něco víc, něco jiného. Ke všemu třetí narkóza za tři čtvrtě roku, to taky není dobré,” upozorňuje Gottův kolega ze šoubyznysu.

   

  Gott vloni v létě podstoupil operaci srdce, kdy mu byl vrácený dočasný vývod po léčbě rakoviny mízních uzlin. Následně mu byla operována páteř kvůli plotýnkám, a teď střeva. 

   

  „O Karla mám strach, protože v poslední době neodpočívá a byl to záhul, ten jeho program. Včetně nesmyslné cesty po Vánocích na Kanáry. To mu dalo zabrat a pak měl zápal plic. Teď se bojím, že srůsty na střevech nejsou tím hlavním problémem,” dodala i jedna ze zpěvaček, která ale doufá, že Zlatý slavík bude už brzy v pořádku.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...