Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDOSTAVIL SE

  Premiéra bez Gotta? Co se stalo s Mistrem? Je za tím snad léčba v zahraničí?

  14.02.2017 00:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Kulturní událostí letošního roku byla zatím premiéra muzikálu Ples upírů. Kdo z celebrit nepřišel, jako by nebyl. Kde ale byl Mistr Karel Gott, kterého kdysi s producentem Františkem Janečkem pojilo nejen přátelství, ale i obchodní vazby?

  Gott Karel lupa
  Karel Gott se na premiéru Plesu upírů nevypravil, i když měl prý vstupenky zarezervované! | Archiv AP

  Normálně by si Karel Gott takovou událost ujít nenechal a určitě by si dal záležet na tom, aby čas měl a na premiéru přišel. Důvod, proč nedorazil je ale zásadní.

   

  „Pan Gott se dopředu z premiéry omluvil z důvodu cesty do zahraničí,“ uvedla pro Blesk zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ale původně Mistr o návštěvě muzikálu neuvažoval.  

  Karel Gott na premiéru Plesu upírů nepřišel, přesto, že měl rezervované vstupenky pro celou rodinu!
   

   

  Ještě týden před premiérou totiž management Karla Gotta požádal kromě vstupenek pro zpěváka a jeho ženu i o další dvě. Přijít měly totiž i jejich dcery Charlotta (10) a Nelli. Nakonec ale nikdo nepřijel.

   

  „Že by byl Karel v zahraničí ‘na zapřenou’? Že by se tam snad odjel léčit? Co vím, tak jeho zdravotní stav není tak skvělý, jak se říká. Něco, ale nevím co, se tam děje. Ale třeba se pletu,” vyjádřila svůj osobní názor jedna ze zpěvaček, která Gotta čtyřicet let zná.

   

  „On Karel Gott vážně nepřišel? To je divné. Tohle by si nenechal ujít, vždyť vím, že chtěl vstupenky,” uvedl pro Bleskove.cz i člověk z produkce Plesu upírů.

   

  Co za neúčastí Mistra na premiéře skutečně je, ví jen sám Gott a jeho žena. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...