Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÝ OSUD

  Další česká herečka má Alzheimera! Projevy začaly už vloni!

  03.02.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Nejenom Květu Fialovou či již zesnulou Lubu Skořepovou, ale i další známou českou herečku postihlo degenerativní onemocnění mozku. Bylo to už ale delší dobu jasné, že s Ninou Divíškovou není něco v pořádku. Její manžel, herec a režisér Jan Kačer to také přiznal.

  Divíšková Nina lupa
  U Niny Divíškové se projevila Alzheimerova choroba, která ji pomalu, ale jistě ničí! | Profimedia

  Zatímco na nedávné premiéře filmu Manžel na hodinu tvrdil, že Divíšková je zcela v pořádku, všichni viděli, že je něco špatně. Náhlá, až rychlá sešlost tělesné schránky, zmatečné pohledy a projevy nasvědčovaly tomu, že herečka je nemocná.

   

  Hvězda seriálu Vyprávěj vždy sršela šarmem a bez upravených vlasů či rtěnky nevyrazila do společnosti. Naposledy byla k nepoznání.. „Nesnáším tu nemoc. Mám čím dál víc rád Ninu, čím je hubenější, tím víc ji mám rád. Ale projevy nemoci, sobecké výkřiky a poroučení: Dej mně pivo, dej mně cigaretu! Jak se opakuje, jak zapomíná. To mě tak neobyčejně se*e, že na ni někdy i řvu,“ řekl Jan Kačer.  

  Herečka Nina Divíšková onemocněla Alzheimerovou chorobou a hrát už nemůže!
   

   

  „Snažím se dořvat k podstatě její osobnosti, k té vznešené, noblesní holce, kterou bývala a jistě chce dál být. V ten moment se mi nechce uvěřit, že je nemocná. Platíme za celý život,“ dodal režisér v rozhovoru pro časopis Instinkt.

   

  Alzheimerova choroba je nevyléčitelná nemoc. U někoho postupuje pomalu, u jiného rychle. Onemocněl jí například Jiří Císler, režisér Pavel Háša, manžel Květy Fialové, která má nyní stejnou nemoc a je v Alzheimer centru, kde je o ni skvěle postaráno. O Ninu Divíškovou se kromě Jana Kačera stará jedna z jejích dcer Adéla.

   

  Film Hodinový manžel tak byl pro Ninu Divíškovou nejspíš tím posledním a tou poslední prací. S touto nemocí totiž nelze povolání herce vykonávat. A to je na tom to nejsmutnější. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...