Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LEVNÁ SÍLA

  Naštvaní herci a zpěváci: Nova nás odírá a nabízí almužnu!

  03.02.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Nejenom začínající hvězdičky a celebritky, ale i otrkaní zpěváci, herci či komici se stali "levnou pracovní sílou" pro televizi Nova. Mnozí jsou naštvaní proto, že jim televize nabídla účastnit se zábavné show, ale nabízí jim nikoli honorář, ale almužnu!

  Bouček lupa
  Jediný Libor Bouček si v Chart Show přijde na slušné peníze, u ostatních je to prý spíš almužna! | Nova

  Jak zjistil web VIPstory.cz, asi si už na Nově někdo dělá legraci. Částku, kterou nabízí teď privátní televize umělcům za účast v Chart Show, nenabízejí snad ani některé regionální televize nebo obecní zábavy! Jediný, kdo si slušně vydělá, je moderátor Libor Bouček, jehož honorář za jeden díl je v řádech desítek tisíc korun!

   

  „Tohle jsem ještě nezažil. Před časem mi volala produkce toho pořadu Chart Show a musel jsem se smát. Za to, že budu účinkovat v této kašpařině mi nabídli 2 000 korun. Ano, slovy dva tisíce korun. To jsem snad ještě nezažil," svěřil se webu jeden z umělců, který byl osloven a pochopitelně odmítl.  

  Nova nabízí účinkujícím umělcům za účast v Chart Show prý jen okolo 2 000 korun!
   

   

  „Nejde tak o tu částku, jako o princip. Když dávali kdysi patnáct dvacet i třicet tisíc za daleko menší věci a teď dva tisíce? To je opravdu směšné a hlavně je to opravdu spíš urážející," prozradil nejmenovaný umělec.

   

  Podobných lidí, které Nova takto oslovila, je prý více. Někteří přijali, ale někteří odmítli. Právě proto, že jim přijde, že si "z nich někdo dělá legraci"!

   

  Pravdou ale je, že televize šetří a bere účast herců či zpěváků spíš jako možnosti jejich propagace než jako devízu toho, že je tam mají. 

   

  Problémy s Novou má i režisér Zdeněk Troška, který televizi za poslední roky vydělal desítky milionů díky sledovanosti svých komedií a pohádek. A když měla televize zaplatit nový film, cukala se s tím, že mu peníze dá, ale po kouskách. „Tak jsem jim řekl, že fajn, ale že jim každý rok prodám deset minut filmu. Jak se jim to bude líbit. Proto jsem se s Novou rozešel a šel na jinou, konkurenční televizi, která s radostí přijala," svěřil se před časem Troška.

   

  Někteří šéfové na Nově prý namítají, že umělci jsou rozmlsaní a pryč jsou ty doby, kdy brali 30 - 150 tisíc za účast v pořadu. Jenže jak je pak možné, že v sousedním Slovensku dostávají účinkující honorář, nikoli almužnu. O Německu, Rakousku, Polsku či Maďarsku nemluvě. Jenom největší privátní česká televize šetří tak, až je to nehezké, a přitom pak vyhodí za "rádoby show" miliony, přičemž je dopředu jasné, že se na ni bude dívat pát desítek tisíc lidí. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...