Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÝ KŠEFT

  Chcete spát s Gottem? Můžete, ale zaplatíte si za to!

  02.02.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Která z fanynek by nechtěla spát s Karlem Gottem. Možná, že se to některým kdysi podařilo, kdo ví, ale teď mají šanci i fanouškové. Spát s Mistrem mohou klidně každou noc, jen si za to musí zaplatit! Proč se ale Zlatý slavík k tomuto byznysu snížil?

  Gott Karel lupa
  Spát s Karlem Gottem dnes může téměř každý! | Facebook

  Jedna z firem ze Semil totiž rozjela velký byznys a umístila jeho fotky na ložní povlečení. Jde o limitovanou edici, kdy set (povlak na polštář a deka) přijde na 1 400 korun. A můžete mít třeba i jen povlak na polštářek za 225 korun.

   

  „Povlečení s Karlem Gottem se stane dominantou každého interiéru. Dopřejte si uvolňující odpočinek ve společnosti krále české popové hudby,” láká majitel společnosti vyrábějící povlečení a další doplňky.  

  Jedna z firem nabízí sady ložního povlečení, na nichž je zobrazen Karel Gott v několika podobách!
   

   

  Majitel firmy přiznává, že chce na této novince vydělat, ale vše má náležitě povolené od Mistra. A ten za to, jak je známo, dostal tučný honorář a ještě bude dostávat procentra z prodeje. Kolik, to není jasné. Jak by taky ne, když jeho tvář a jméno využívá někdo pro komerční účely. Na to, aby firma na Gottovi vydělala, by musela prodat statisíce kusů. Ale kdo ví, třeba němečtí fanouškové jsou ochotni zkoupit třeba celý kamion sad povlečení.

   

  „Jen si kladu otázku, jestli je to zapotřebí. Zda to ten Karel má zapotřebí. To, že je na povlečení Justin Bieber, chápu. Fanynky šílí po mladém klukovi. Ale zda je rozumné, aby se někdo válel na povlečení skoro s osmdesátiletým pánem…?,” zamýšlí se jeden z Gottových přátel a kolegů.

   

  Osobnost, jakou Gott bezesporu je, by už asi měla přemýšlet, čemu a proč propůjčí své jméno a případně podobu. Příště může být tváří ubrousků, kuchyňských utěrek či nedej bože jiné hygienické potřeby. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...