Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ SMŮLA

  Známého českého herce, režiséra a moderátora vykradli! Škoda desítky tisíc!

  01.02.2017 14:29 / celebrity google+ twitter facebook

  Ondřej Sokol, který proslul i jako moderátor televizní show Tvoje tvář má známý hlas, je naštvaný. Navštívil ho zloděj nebo zloději. Škoda je za desítky tisíc korun. Ukradli mu hlavně to, co měl hodně rád!

  Moderátor Ondřej Sokol lupa
  Ondřeje Sokola vykradli a vzali mu to, co měl tolik rád! | Archiv Nova

  Ondřej Sokol rád a pokud mu to čas dovolí, často jezdí na kole. Ujede třeba i 40 kilometrů. S tím je ale teď konec. „Nedávno mi vykradli garáž a ukradli mi kolo. Stejně teď mám tolik práce, že nemám na nic jiného čas a na ledu se taky dost špatně jezdí," svěřil se pro Blesk Sokol, který již potřetí bude moderovat oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas.  

  Ondřeje Sokola před časem vykradl zloděj a z garáže mu vzal drahocenné kolo!
   

   

  Na policii sice vykradení garáže nahlásil, ale v podstatě kvůli formalitám a pojišťovně. Nečeká, že by se se svým drahým kolem ani dalšími věcmi ještě někdy shledal. Na jaře si tedy musí koupit nový bicykl. 

   

  A rozhodně bude mít za co. Díky stovkám tisíc, které si vydělá v dalším kole show, to nebude problém. „Jsem rád, že mi Nova zase dala důvěru. Baví mě to. Ale jen jako moderátora, jako soutěžící bych do toho nikdy nešel. Tanečně bych to dal, ale příšerně zpívám," tvrdí Ondřej, který se věnuje i divadlu a čekají ho také dva filmy. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...