Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEFÉR HRA

  Podraz na Gotta od dcery? A co proboha Mistr asi čekal?

  26.01.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott se cítí zklamán a tak trochu podveden. Jeho nejstarší dcera Dominika (43) měla před otcem celé roky obrovské tajemství. Až nedávno se dozvěděl pravdu. Co ale čekal, když se ne vždy k Dominice choval férově?

  Gott, Gottová dcera lupa
  Dominika Gottová před svým otcem Karlem tajila svatbu! | Profimedia

  Gottova nejstarší dcera se totiž tajně vdala. „Dominika se vdala už před několika lety, ale já jsem se to od ní dozvěděl teprve nedávno,“svěřil se Blesku sám zpěvák. Dominika Gottová žije už patnáct let po boku slavného zpěváka Timo Tolkimma (50) ve Finsku.

   

  V lednu roku 2015 ho na čas opustila kvůli jeho maniodepresivitě a vrátila se do Česka. Nakonec to ale přehodnotila a vrátila se k němu zpátky. „Jsme manželé a je nám spolu dobře. V dobrém i zlém, stojíme i po boku,“ svěřila se přímo z Finska.  

  Karel Gott nevěděl, že jeho dcera Dominika je roky vdaná za cizince Timo Tolkima.
   

   

  Pro Karla Gotta byl dceřin odchod těžký. Sám nebyl z drsného metalisty nikdy moc nadšený. Pak s ním našel společnou řeč a je rád, že je dcera s manželem šťastná. Nesouhlasil ale hlavně kvůli tomu, že tušil, že to dcera bude mít s člověkem, který trpí psychickými problémy, těžké.

   

  "Co ale Karel čekal? Ne vždy se choval k dceři férově. Taky se jí neptal, zda si 'může vzít" Ivanu. A když se rozmarodil, moc se dcer, ani Lucie, se neptal, co a jak udělat s majektem a skoro všechen ho věnoval Ivaně a dvěma malým dcerám. Přičemž vyplatil dvě starší dcery v podstatě 'symbolicky'," řekl Bleskove.cz zdroj z Gottova okolí.

   

  Mistr ale nakonec uznal, že je to život jeho dcery a ona musí vědět, co má dělat. U Gottů to však není jediná změna a tajemství. Například, jak Bleskove.cz před časem exkluzivně a jako první zjistilo, Dominičina maminka a bývalá partnerka Karla žije od loňska v domově seniorů. Nejprve to ona i dcera tajily, nakonec přiznaly, že to tak je. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...