Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POSLEDNÍ SBOHEM

  Chudák Pavlata: Zemřel v osamění! Víme, kdy má pohřeb!

  25.01.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Michal Pavlata patřil k legendám českého divadla, filmu ale hlavně dabingu. Navždy odešel v sobotu ve svém bytě v centru Prahy. Nejspíš v osamění a ve spánku. Jeho byt zapečetila policie, zcela logicky, protože nebyl momentálně komu předat. Už tento týden se s ním ale přijdou rozloučit kolegové a přátelé.

  Pavlata Michal lupa
  Takhle si Michala Pavlatu vybavují jeho kolegové a přátelé! | Profimedia

  V bytě Michala Pavlaty zasahovala policie. Když jeho blízký zjistil, že nežije, přivolal policii a záchranku. Ta už jen konstatovala úmrtí starého pána. Zemřel přirozenou smrtí bez cizího zavinění. 

   

  „Policie byt zabezpečila, což je běžnou praxí, když není v případě úmrtí komu předat,” uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.  

  Celá řada herců, kolegů i fanoušků se chystá na páteční Pavlatův pohřeb do Strašnic!
   

   

  Pavlata zemřel kvůli kombinaci onemocnění rakovinou a chronickou obstrukční  nemocí. Nezemřel ale v nemocnici, ovšem doma. V nemocnici byl před tím a údajně v ní nechtěl být. Tušil, že se blíží jeho konec a nechtěl odejít v anonymním prostředí.

   

  Pohřeb se slavným hercem a dabérem se uskuteční tento pátek ve 12 hodin ve Strašnickém krematoriu. Očekávají se desítky lidí, včetně kolegů, přátel i fanoušků.

   

  „Je to strašná škoda. Míša odešel hrozně rychle. Nečekala jsem to takhle. Před pár dny mi volal a já jsem nějak nepochopila, že se vlastně loučí. Na pohřeb určitě půjdu,” prozradila herečka Jaroslava Obermaierová, která s Pavlatou kdysi i chodila a do jeho posledních dní byli dobří přátelé. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...