Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODEŠLA LEGENDA

  SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřel expartner Obermaierové, dabér a herec Michal Pavlata!

  21.01.2017 19:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Smutná zpráva přišla z jedné z pražských nemocnici! Ve věku 71 let tam v sobotu zemřel herec, dabér, publicista a pedagog Michal Pavlata. Několik let bojoval s rakovinou, ale boj nakonec prohrál! Kdysi býval partnerem i herečky Jaroslavy Obermaierové.

  PAVLATA MICHAL lupa
  Michal Pavlata zemřel ve věku 71 po dlouhém boji s rakovinou! | Profimedia

  Několik let opakovaně zápasil Michal Pavlata s rakovinou. Poté, co se před několika lety zdálo, že ji porazil, se ozvala znovu. Občas byl dokonce hospitalizován i na JIP oddělení. Kromě rakoviny jej trápila i chronická obstrukční plicní nemoc. 

   

  Pavlata žil sám. Jeho manželka mu zemřela už před skoro 8 lety. Děti neměli, ale starala se o něj rodina jeho bratrů. Právě bratr Josef informaci o skonu slavného herce potvrdil. "Ano, je to pravda, Michal dnes zemřel...," uvedl.  

  Herec a dabér Michal Pavlata zemřel v sobotu po boji s těžkou nemocí ve věku 71 let!
   

   

  Kromě filmu, televize a divadla se Pavlata věnoval i dabingu. Jeho nezaměnitelný hlas z něj udělal vyhledávaného rozhlasového a také dabingového herce, namluvil tisíce větších i menších rolí - například Michaela Winslowa v sérii Policejních akademií nebo pilota T. C. v detektivním seriálu Magnum.

   

  Mezi jeho větší role patřily ty ve filmech či seriálech Vracenky, Duše jako kaviár nebo Osmy a v mnoha epizodních rolích se představil v televizních seriálech jako Četnické humoresky, Kriminálka Anděl, Expozitura, Okresní přebor a České století.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...