Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZŮSTAL SÁM

  Ješitnému Janečkovi zdrhla přítelkyně Mátlová! Už ho měla dost?

  21.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Patří k nejúspěšnějším, ale zároveň k nejtvrdším českým muzikálovým producentům, který i těm největším hvězdám platí nejméně peněz. Pokud se dá říct, že má v životě někoho rád, pak jen sám sebe. A možná i to všechno už přestalo bavit jeho dlouholetou přítelkyni Terezu Mátlovou (41), která od o 31 let staršího Františka Janečka zdrhla.

  Janeček, Mátlová lupa
  Tereza Mátlová se od Františka Janečka odstěhovala a tentokrát zřejmě definitivně! | Profimedia

  Tereza se ze společné domácnosti s Janečkem prý odstěhovala. Sice ne poprvé, ale možná naposled. A podle některých zdrojů se vracet rozhodě nechce. Podle serveru Expres.cz odešla krásná blondýnka od Janečka už před více jak čtvrt rokem.

   

  Doposud se to však dařilo tajit, byť podobné informace zaznívaly. Pár, který byl v nadsázce nazýván jako "kráska a zvíře", patřil k poměrně stabilním, ale byla to jen hra pro okolí.  

  Františka Janečka opustila jeho přítelkyně Tereza Mátlová a zdá se, že tentokrát definitivně!
   

   

  "Každý v šoubyznysu ví, o co Tereze šlo a že z obrovské lásky s Františkem není. Ona chtěla být na výsluní, být luxusně finančně zabezpečená, a to se jí podařilo. Jenže on stárne, má své chmury a navíc je odjakživa hodně sobecký. Asi to nevydýchávala," řekla Bleskove.cz jedna z českých zpěvaček, která Janečka dlouhá léta zná.

   

  Mátlová se sice od Janečka odstěhovala už po několikáté, ale vždy se zatím vrátila. Jak by taky ne, když to, co má s Janečkem, mít jen tak nebude. Ale kdo ví? Třeba poznala mladého, hezkého, urostlého a krutě bohatého frajera a producent pro ni tím pádem může ztratit glanc.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...