Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ HROZBA!

  Patrasová má velký strach o svou dceru! Lékaři ji musejí hlídat!

  19.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka a muzikálová herečka Anna Slováčková (21), dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka, je pod drobnohledem lékařů. Nahmatala si totiž dvě bulky v prsu. Nález naštěstí není zhoubný, zatím, ale riziko tu je.

  Slováčková Anna lupa
  Anna Slováčková musí být teď pod kontrolou lékařů! | Archiv Nova, realitní kancelář

  Pokud si už takhle mladá žena nahmatá bulky v prsou, je to na pováženou. Znamená to jediné - náchylnost k nádorovému onemocnění. A to přesto, že tyto bulky nejsou zhoubné. Zatím!

   

  “Musí se to hlídat. Kdyby to nějak začalo růst, muselo by se to řešit. Chci ale apelovat na všechny dívky a ženy, aby samovyšetření nepodceňovaly,” říká Anička, která je opravdu velká hvězda, skvěle zpívá, hraje a rozhodně se nechová jako rozmazlená dcerunka slavných rodičů.  

  Anna Slováčková si sama našla bulky v prsu, které nejsou podle vyšetření zatím zhoubné!
   

   

  “Anička je opravdu strašně hodná mladá žena, talentovaná, chytrá a oblíbená. Je to bezvadný člověk, který ví, co v životě chce a jde si za tím,” říkají kolegové o Slováčkové z divadla, kde Anna hraje.

   

  Mladá herečka a zpěvačka připustila, že jednou z příčin nezhoubných nádorů je pravděpodobně stres a vytížení. Zpěvačka je přetížená, neodmítá nabídky a navíc se trápila kvůli rozchodu rodičů. A to vše se mohlo nakumulovat a problém je na světě. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...