Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ HROZBA!

  Patrasová má velký strach o svou dceru! Lékaři ji musejí hlídat!

  19.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka a muzikálová herečka Anna Slováčková (21), dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka, je pod drobnohledem lékařů. Nahmatala si totiž dvě bulky v prsu. Nález naštěstí není zhoubný, zatím, ale riziko tu je.

  Slováčková Anna lupa
  Anna Slováčková musí být teď pod kontrolou lékařů! | Archiv Nova, realitní kancelář

  Pokud si už takhle mladá žena nahmatá bulky v prsou, je to na pováženou. Znamená to jediné - náchylnost k nádorovému onemocnění. A to přesto, že tyto bulky nejsou zhoubné. Zatím!

   

  “Musí se to hlídat. Kdyby to nějak začalo růst, muselo by se to řešit. Chci ale apelovat na všechny dívky a ženy, aby samovyšetření nepodceňovaly,” říká Anička, která je opravdu velká hvězda, skvěle zpívá, hraje a rozhodně se nechová jako rozmazlená dcerunka slavných rodičů.  

  Anna Slováčková si sama našla bulky v prsu, které nejsou podle vyšetření zatím zhoubné!
   

   

  “Anička je opravdu strašně hodná mladá žena, talentovaná, chytrá a oblíbená. Je to bezvadný člověk, který ví, co v životě chce a jde si za tím,” říkají kolegové o Slováčkové z divadla, kde Anna hraje.

   

  Mladá herečka a zpěvačka připustila, že jednou z příčin nezhoubných nádorů je pravděpodobně stres a vytížení. Zpěvačka je přetížená, neodmítá nabídky a navíc se trápila kvůli rozchodu rodičů. A to vše se mohlo nakumulovat a problém je na světě. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...