Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEJISTÁ PROGNÓZA

  Stav baviče Novotného je velmi vážný! Propukla vážná nemoc?

  14.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zdravotní stav moderátora a bývalého televizního baviče Petra Novotného je velmi vážný! A i když se jeho kontroverzní syn a "protekční fracek" Pavel snaží všem namluvit, že táta je pořád optimista a bude určitě zase v pořádku, skutečnost je jiná! U moderátora totiž možná propukla vážná nemoc!

  NOVOTNÝ PETR lupa
  Stav Petra Novotného není rozhodně dobrý, rodina skutečnou podstatu problému tají! | Archiv Nova

  Protože rodina Novotného, který prodělal před třemi lety mozkovou mrtvici, pravdu o tom, jaký je skutečný stav baviče, neřekne, není jasné, co přesně se mu den před Silvestrem stalo! Přitom právě synové, dcery, manželka pochopitelně dobře diagnózu znají, nechávají neustále na dohadech, cože dávné hvězdě televizní zábavy vlastně opravdu je?

   


  „Je slabý, ale hecuje mě, abych ho unesl, jako jsem ho unesl z Kladrub, což se mu velice líbilo… no, až za odměnu, tati… musím mu nosit velkou spoustu tiskovin… přestože opravdu nemá akutní neurologické potíže, jak se spekuluje, tak jsem se trošku vyděsil, že mu přeskočilo...," uvedl Pavel Novotný na sociální síti s tím, že prý jeho nemocný otec sleduje TV Šlágr. "Znovuobjevil teletext… o černocha v Lidlu se zajímal… Pořád dobrý," podotkl syn, který svými různými, mnohdy až trapnými urážkami a nesmysly směrem ke známým osobnostem a často i přátelům a kolegům táty, jemu i sobě nadělal spoustu nepřátel.  

  Moderátor a bavič Petr Novotný na tom prý zdravotně není nejlépe a hodně zapomíná!
   

   


  „Není na tom moc dobře, přes veškerý komfort a skvělé lidi v ÚVN dál neohroženě nenávidí nemocnice, ale žít se mu chce, to zase jo. A neztrácí vtip. Říkal jsem mu, že se píše, že má něco s mozkem, načež se strašně urazil, že minule jo, ale teď vyloučeno, a pak mě poslal zavřít okno a mezitím zapomněl, co ho to s*alo, že se píše, a já dělal, že vůbec nevím, o čem mluví…“ dodal dál Pavel Novotný.

   


  Co se tedy opravdu s Petrem Novotným stalo? Zbývají dvě možnosti: "Pokud nejde o čistě neurologické problémy, pak leda, že by šlo o nějaké psychické potíže. A nebo se zkrátka projevilo něco jako Alzheimer, čemuž by ten stav napovídal, právě i po prodělané mozkové příhodě. Ale ten stav samozřejmě neznám," vyjádřil se jeden z uznávných českých lékařů. 

   


  Novotný starší je prý momentálně hodně slabý a není ve stavu, aby mohl nemocnici opustit. "Co jsem zaslechl, tak Petr je na tom hodně zle a jeho synek, kterému se moc nedá nic věřit, bohužel, se snaží pořád působit, jako že je všechno vlastně v pohodě. Místo, aby zamezil spekulacím, tak je dál živí. Tak proč ne, když on se tím poměrně dlouho dobře živil, že? Petra je mi líto, ale co vím, tak jeho stav je čím dál horší," dodal pro Bleskove.cz jeden z herců a kamarádů Petra Novotného. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...