Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TŘI RÁNY

  Milan Kňažko střílel ve své vile! Drama málem skončilo smrtí!

  12.01.2017 01:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Milan Kňažko je nejen charizmatický herec, muž, politik, i když neúspěšný kandidát na prezidenta SR, ale také evidentně dobrý střelec. Z fleku by mohl jít dělat profesionálního snipera. Ve své vile postřelil muže, který se k němu v noci vloupal. Stačilo málo a vše mohlo skončit jinak!

  Kňažko lupa
  Milan Kňažko neváhal použít střelnou zbraň! | Archiv

  Knažko ve své luxusní bratislavské vile spal, když slyšel šramot. To ho probudilo. Vzal si legálně držený revolver, sešel doů, a když viděl zloděje, který nabírá peníze a zlato, zakřičel stůj. Protože se ale pachatel dal na útěk, vystřelil.

   

  Zatímco u nás by byl soudy popotahován a ochránci lidských práv pranýřován, jak si může dovolit, byť na lupiče ve svém vlastním domě, zaútočit, na Slovensku jsou o krok dál. Kdokoli vám vleze do domu či bytu, máte právo použít zbraň. A to Kňažko taky udělal.

   

  Lupič to pořádně schytal do stehna a do lýtka a musel být hned operován. Z vily za desítky milionů korun, kde měl mít herec šperky a peníze v hodnotě stovek tisíc korun, se doslova odplazil, pak ho chytila policie přímo na zahradě domu, kde z rány masivně krvácel.  

  Milan Kňažko vystřelil na lupiče celkem třikrát, z toho dvakrát jej trefil do nohy!
   

   

  „Nebudu se k tomu nijak vyjadřovat, protože ještě probíhá vyšetřování. Je však pravda, že tam byl lupič. Když budu mít po výpovědi, což bude možná až v pátek, budu moci říci víc. Teď se omlouvám,“ řekl Milan Kňažko.

   

  Incident potvrdili i záchranáři. „Devětačtyřicetiletého muže jsme ošetřili a transportovali do fakultní nemocnice, kde se podrobil operačnímu zákroku,“ uvedl mluvčí záchranářů Jozef Minár.

   

  Sám Kňažko se sice zachoval statečně, ale byl situací otřesen. Už proto, že si uvědomil, že nemuselo jít o jednoho pachatele, ale mohlo jich být více a že mohli mít také zbraně. Naštěstí byl jen jediný a možná ani nevěděl, ke komu jde loupit.

   

  Sám slovenský herec a politik se asi taky poučil, že zlato, šperky a peníze by měl mít ukryté daleko bezpečněji, než tak, aby k nim mohl kdejaký vandrák.

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: střelba
  Komentáře ke článku
  loading...