Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KDO BUDE ZPÍVAT?

  Třetí řada oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas: Televize odtajnila další jména soutěžících!

  12.01.2017 11:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Divácky velmi oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas bude pokračovat! Tvoje tvář se téměř celý podzim těšila velmi úspěšné sledovanosti a diváci se již mohou těšit na další pokračování. Kdo doplní Adélu Gondíkovou?

  Další soutěžící bude sympatická Mrtha Issová lupa
  Další soutěžící bude sympatická Mrtha Issová | Archiv TV Nova

  Druhá řada pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas měla stejně jako první řada velmi solidní sledovanost, ale diváci televize Nova se netajili zklamáním ze skutečnosti, že kvůli častým reklamám byla už neúnosně dlouhá, tím spíš, že ji Nova vysílala v neděli večer. Často ji nemohli sledovat až do konce, protože šli brzy ráno do práce nebo do školy.

   

  Opět se můžeme tešit na osm soutěžících, čtyři porotce a jednoho moderátora. A některá jména už známe!
   

  Ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas se kromě Markéty Konvičkové, Adély Gondíkové a Aleše Hámy objeví i herečka Martha Issová a hudebník Milan Peroutka. Martha Issová je jednou z předních českých hereček a k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas ji tak trochu přemluvil její partner.

    

  Tak uvidíme, jak se televize Nova poučí z reakcí diváků a jak se třetí řadou pěvěcké soutěže naloží. Doufejme, že výkony českých známých tváří budou stát za to!

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...