Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČESKÉ HVĚZDY V ALPÁCH

  České krásky řádily na horách. Nejen ve sněhu, ale i v bikinách u bazénu!

  11.01.2017 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Lyžařská sezona je v plném nezadržitelném tempu a také české celebrity vytáhly lyže a snowboardy a vyrazily na svahy hor. Herečka Ivana Jirešová, Česká miss 2011 Jitka Nováčková a finalistka České miss Andrea Kabická si vyjely do lyžařského střediska na slunečné straně Alp na hranicích Rakouska a Itálie, kde si společně užily parádní sjezdovky, zábavu a relaxační aktivity.

  Lyžařská sezona přesně tak, jak má být lupa
  Lyžařská sezona přesně tak, jak má být | Hotel Falkensteiner Nassfeld

  České krásky si toto místo nevybraly náhodou, pravidelně se zde setkává spousta známých osobností, které v horském středisku oslavují lyžařskou sezonu. Potkaly se zde také s Markétou Hrubešovou, Mahulenou Bočanovou, Martinem Dejdarem nebo Antonínem Panenkou.

   

  Dopoledne většinou vítězilo Rakousko a v odpoledních hodinách Itálie. Prostě podle sluníčka!
   

  Místní sjezdovky si děvčata vybírala podle toho, kde právě svítilo sluníčko. Dopoledne většinou vítězilo Rakousko a v odpoledních hodinách Itálie. Kdo měl zájem, mohl si na každou sjezdovku půjčit lyže a jet tak jakýkoliv úsek na jiných. Ivana Jirešová tak učinila a dokonce si pak jedny z lyží koupila, ovšem bez hůlek. „Vím, že to není moc běžné jezdit bez nich, ale mne vždycky hrozně překážely, takhle bez nich se cítím svobodně. Přizpůsobila jsem to sama sobě a aspoň mne to nebrzdí,“ odkryla herečka svůj netradiční způsob sjíždění hor.

   

  To Andrea Kabická jezdila s hůlkami a úplně mistrovsky: „Já jezdím už od čtyř let, naučil mne to otec, který je výborným lyžařem. Hory miluju, s tátou spolu někam vyrážíme často. Lyžování mě ale většinou dost unaví, chodím si pak ráda na chvíli lehnout a následně jdu do sauny nebo bazénu. Myslím, že takový relax k tomuto prostředí neodmyslitelně patří.“

   

  Holky se dobře bavily, popíjely a slunily se na lehátku, ale jako vše hezké i pobyt na horách rychle utekl. „Mrzí mě, že náš pobyt trval jenom dva dny. Objevila jsem tady skvělé sauny, fitness a hlavně venkovní vířivky, které mne dostaly. V hotelu byla taková rodinná atmosféra, že jsem se cítila jako doma. Navíc tady je všechno fakt kousek, vyjdete před hotel a jste na sjezdovce, což je další velké plus,“ prozradila modelka Jitka Nováčková a dodala, že dokonce s kamarádkami stihla zajít na zumbu.

   

  Večer krásky vzbudily dobrý dojem, když na noční akci dorazily nalíčené, hezky oblečené a usměvavé. Kolem jejich stolu se to okamžitě začalo hemžit mužským osazenstvem, dokonce i ženatí hosté se točili kolem místa, kde se dívky usadily. Ne nadarmo se říká, že Češky jsou nejkrásnější!

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...