Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Smutná událost

  Céline Dion v slzách: Zemřela láska jejího života!

  14.01.2016 23:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Manžel Céline Dion (47) prohrál s rakovinou hrtanu. René Angélil zemřel v lasvegaské rezidenci slavného páru. Céline je ze ztráty manžela zdrcená.

  Céline Dion lupa
  René bojoval s rakovinou dlouhých 16 let | facebook

  Angélil bojoval s rakovinou dlouhých 16 let a je nuto říci, že statečně. Céline byla po celou dobu při lásce svého života. "René Angélil zemřel dnes ráno doma v Las Vegas po dlouhém a statečném boji s rakovinou. Rodina prosí, abyste v této chvíli respektovali její soukromí," jsou slova na sociální síti slavné zpěvačky.

   

  Jeho poslední přání bylo, aby zemřel v náručí své milované Céline.

  „Je mým posláním, abych ho v takové chvíli uklidnila. Řekla jsem mu, že se postarám o děti, zatímco on nás bude sledovat odjinud,“ řekla Dion před časem. Dokonce nechtěla podepsat smlouvu na další vystoupení v Las Vegas, aby byla s Reném v posledních týdnech jeho života!

   

  Jeho poslední přání bylo, aby zemřel v náručí své milované Céline. S tou se potkal když jí bylo 12 let. Sedm let poté spolu začali chodit, v roce 1998 se vzali a právě Angélil byl ten, kdo ji dovedl k celosvětovému úspěchu. Dvojice má spolu tři děti Reného-Charlese (15) a dvojčata Eddyho a Nelsona (oba 5).

  ste | bleskove.cz

  Témata: smrt
  Komentáře ke článku
  loading...