Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Smutná událost

  Céline Dion v slzách: Zemřela láska jejího života!

  14.01.2016 23:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Manžel Céline Dion (47) prohrál s rakovinou hrtanu. René Angélil zemřel v lasvegaské rezidenci slavného páru. Céline je ze ztráty manžela zdrcená.

  Céline Dion lupa
  René bojoval s rakovinou dlouhých 16 let | facebook

  Angélil bojoval s rakovinou dlouhých 16 let a je nuto říci, že statečně. Céline byla po celou dobu při lásce svého života. "René Angélil zemřel dnes ráno doma v Las Vegas po dlouhém a statečném boji s rakovinou. Rodina prosí, abyste v této chvíli respektovali její soukromí," jsou slova na sociální síti slavné zpěvačky.

   

  Jeho poslední přání bylo, aby zemřel v náručí své milované Céline.

  „Je mým posláním, abych ho v takové chvíli uklidnila. Řekla jsem mu, že se postarám o děti, zatímco on nás bude sledovat odjinud,“ řekla Dion před časem. Dokonce nechtěla podepsat smlouvu na další vystoupení v Las Vegas, aby byla s Reném v posledních týdnech jeho života!

   

  Jeho poslední přání bylo, aby zemřel v náručí své milované Céline. S tou se potkal když jí bylo 12 let. Sedm let poté spolu začali chodit, v roce 1998 se vzali a právě Angélil byl ten, kdo ji dovedl k celosvětovému úspěchu. Dvojice má spolu tři děti Reného-Charlese (15) a dvojčata Eddyho a Nelsona (oba 5).

  ste | bleskove.cz

  Témata: smrt
  Komentáře ke článku
  loading...