Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÉ ZPRÁVY

  Chudák Michal Jančařík: Ochrnul na většinu těla!

  07.01.2017 12:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Novácký moderátor počasí Michal Jančařík bojuje jako lev. I když neztrácí optimismus, zprávy o jeho zdravotním stavu jsou čím dál méně příznivější. Nyní se ukázalo, že ochrnul od prsů dolů.

  Jančařík M lupa
  Michal Jančařík je velký bojovník a sám věří, že se uzdraví! | Nova

  Jednačtyřicetiletý sympaťák začal jít vloni zdravotně dolů poté, co se u něj objevila polycystóza ledviny. Jde o cystu, která se zvětšuje a tvoří další cysty. Ledvina se zvětšila tak, že měla až sedm kilo a praskla. Musel podstoupit transplantaci.

   

  Tři dny po transplantaci ledviny loni na podzim musel Jančařík znovu na sál. Praskla mu céva a vytékající krev silně tlačila na míchu.

   

  „Lékaři krev odsáli, ale tlak na míchu byl velký a způsobil nefunkčnost mých spodních končetin,“ uvedl tehdy pro Novu Jančařík. Nyní moderátor mobil nebere a neodpovídá ani na esemesky. Na svém profilu na sociální síti byl naposledy 27. prosince, kdy sdílel pozvánku na silvestrovskou novoroční mši.   

  Moderátor Michal Jančařík na tom není stále dobře a navíc ochrnul od pasu dolů!
   

   

  Nakonec to došlo tak daleko, že moderátor ochrnul od prsů směrem dolů. Znamená to, že mu nemusejí fungovat orgány ve spodní části těla. A může to mít vliv právě i na ledviny, včetně trávícího a vylučovacího traktu.

   

  Jančaříkův otec, bývalý televizní, dnes rozhlasový moderátor a jeho žena poslední dny za synem nebyli. Dostali silnou virózu a nechtěli Michala nakazit.

   

  O stavu syna nechce Jančařík příliš mluvit. Pochopitelně chce, aby se co nejdříve uzdravil. “Michalův stav není dobrý, ale on je velký bojovník. Snaží se ze všech sil. Myslí pozitivně, i když prognóza je skutečně nejistá. Strašně moc mu držíme palce. Je to moc hodný, empatický člověk. Proč zrovna on musí takhle trpět,” dodal jeden z Jančaříkových kolegů z Novy, odkud Michalovi posílají spoustu pozdravů a energie.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...